Similar lots by type
-
#591“Moeder en kind”. Een gestileerd bronzen beeld.
“Mère et enfant”. Sculpture stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 350 -
#211Auguste Moreau“Enfant mandoline”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Postume geut.
Enfant à la mandoline”. Statue en bronze sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#321Sèvres“Meisje met kat”. Een beeld van wit biscuit. Ontwerp van Molin. Gemerkt.
“Fille au chat”. Statuette en biscuit blanc. Dessin de Molin. Avec marque.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#197“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 550 / 600 -
#803“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#588“Venus Victrix” (Pauline Bonaparte). Een bronzen groep naar het werk van Antonio Canova. Op zwart marmeren sokkel.
“Vénus Victrix” (Pauline Bonaparte). Groupe en bronze d’après Antonio Canova. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#167“Beren”. Een bronzen groep in de geest van P.J. Mène.
“Ours”. Groupe en bronze d’après P.J. Mène.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#617‘Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar een werk van Demeter Chiparus.
“Danseuse”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir. Fonte posthume d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 180 / 240 -
#577Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#621“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#272“Acrobate”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
“Acrobate”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#587“Man met papegaaien, een uil, een aapje en een slang”. Een Weens groepje van gepolychromeerd brons.
“Homme aux perroquets, hibou, singe et serpent”. Groupe viennois en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 450 / 550 -
#517“Oude Chinese wijze met jongen”. Een gebeeldhouwd ijzerhouten beeld.
“Vieux sage chinois et un garçon”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#278Louise / Francoise DamenEen terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141“Vrouw met mand”. Een kunststoffen beeld naar een werk van Miro. Genummerd: 100/2500 en gedateerd 1993.
“Femme au panier”. Sculpture en composite d’après Miro. Numérotée 100/2500 et datée 1993.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237“De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.
“La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#168“Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.
“Petite fille sur une chaise”. Sculpture en bronze foncé. Fonte posthume d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#201“Moeder en kind”. Een beeld van bruin gepatineerd maillechort. Frankrijk, omstreeks 1900.
“Mère et enfant”. Sculpture en maillechort à patine brune. France, vers 1900.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 280 / 350 -
#207“Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.
“Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#318Francoise DamenEen groen gepatineerde herenbuste van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#773Jozef KetsPeriod: 1932 - 2010Een gesculpteerde Christus van olijfhout. Gesigneerd en gedateerd 1970.
Christ en bois d’olivier sculpté. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#603Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.
Bouddha tibétain en bronze doré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#151“Liggende dame”. Een bronzen beeld in de geest van de art deco naar een werk van Leonard. Op marmeren sokkel.
“Femme couchée”. Sculpture en bronze lde style art déco d’après un oeuvre de Leonard. Sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 180 / 220 -
#228“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
“Femme noble”. Sculpture en bronze sur socle en pierre de taille. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 260
Other lots in this auction
-
#136Een ééndeurs vitrine, versierd met imitatiemarquetterie en porseleinen plaquettes
Vitrine à une porte décorée d’une imitation de marqueterie et aux plaquettes en porcelaine.No longer availableDim. 154 x 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#395Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden, oorbellen en broches. e.a.
Lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets, boucles d’oreilles, broches e.a.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#123Een driedelig schouwstel van kobaltblauw porselein en messing, versierd met vergulde decors in de stijl van het Sèvresporselein.
Garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et laiton aux décors dorés dans le goût des porcelaines de Sèvres.No longer availableDim. h: 43 & 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99“Molenaar”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
“Meunier”. Huile sur panneau. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#564Een bolhoed van een Belgische tamboer - klaroenspeler. Model 18 november 1881.
Chapeau melon d’un tambour - joueur de clairon belge. Modèle 18 novembre 1881.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#374Een vlaggenstok met speervormige punt. We voegen er een tweede punt aan toe.
Hampe pointue. Nous ajoutons une deuxième pointe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#441Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
Tambour militaire belge renforcé de laiton. Modèle 1886.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#511Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
Vase en verre de Murano à décor multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#797Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een 18 karaats geel en wit gouden cachetring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague cachet en or jaune et blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 250 / 350 -
#646HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 318 x 214 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Een Britse sabel model 1908, gebruikt door de Belgische cavalerie periode 1914 -1918.
Sabre britannique modèle 1908 de la cavalerie belge pendant la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180 / 240




