#17Val St. Lambert
Een kleurloze kristallen vaas. Gemerkt.
#82
Cheval et La Toilette, deux reproductions d'oeuvres de Degas. Ainsi qu'une planche avec divers oiseaux.No longer availableDim. 33 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#188
Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.
#642Albrecht Dürer
#211
#574
Un miroir rectangulaire. Une lithographie de paysage italien en haut.No longer availableDim. 102 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#373
#343
Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.
#143Cartier, France
Een wit lederen handtas met lange schouderriem, model Marcello.
#89
Twee wandversieringselementen op doek in de stijl van de XVIIIde eeuw. Wellicht einde XIXde eeuw. Het ene met putti, het andere met een idyllische scène. Slijtage.
Deux décorations murales sur toile dans le goût du XVIIIe siècle. Peut-être fin XIXe. L'une avec des putti, l'autre avec une scène idyllique. Usures.No longer availableDim. 74 x 51 cmEstimate: € 100/120 -
#601Corry AmmerlaanPeriod: °1947
#58
Femme avec chien. Un groupe en craquelé blanc. Signé Lejan.No longer availableDim. l: 53,5 cmEstimate: € 80/100