#164
Een oude Venetiaanse spiegel met bronzen cherubijnen versierd.
#407‘Hop’
“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#410
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant +- 0,21 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.21 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#436Bolsius
Een oude ligstoel/deckchair gemerkt Bolsius, Anvers. Hout en gevlochten riet.
#234
‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#369
2 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.
#405
A bronze sculpted head of a bearded figure with an opening at the top and 2 small holes on the side.No longer availableDim. 10cmEstimate: € 60 / 80 -
#17
A lot of eight older brass candlesticks consisting of four sets of two.No longer availableDim. h 35 x Ø 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485
Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.
#317
Lot verzilverd metaal: een boterpot, een doosje en een coupe met onderschaal.
#581
Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
#87
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150