Other lots in this auction
-
#229Hutschenreuter Solb, BavariaEen serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.
Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#256Belgische School“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#42Twee borden van Aziatisch porselein, waarbij één Imari en het andere Chinees met een blauw en wit decor van planten.
Deux assiettes en porcelaine dont une d’Imari et l’autre chinoise à décor bleu et blanc de plantes.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#130Een paar appliques, versierd met glazen kraaltjes.
Paire d’appliques décorées de perles en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#273Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#79Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#164Gedeeltelijk vergulde bronzen engel in barokke stijl. Oorspronkelijk bestemd om twee hanglampjes te dragen. Einde XIXde eeuw.
Une statue en bronze style baroque représentant un ange. Prévu pour deux lampes à pendre, Fin XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#332Albert Saverys“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#272Jean Poulain“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#71Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.
Petite fille assise en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35

