Similar lots by type
-
#747Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.
Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#106Een ronde mahoniehouten tafel op een centrale gebeeldhouwde vierpoot. XIXe eeuw. Verlengbaar maar zonder verlengbladen.
Table ronde en acajou sur pied centrale à quatre volutes. XIXe siècle. Allongeable, mais sans allonges.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#443K. Overstrijd, La HaveEen schouwpendule van roze marmer en brons met een geëmailleerde wijzerplaat. Werk te reviseren. XIXe eeuw.
Pendule à colonnes en marbre rose et bronze. Cadran en émail blanc. A réviser. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#186Een klapsecretaire van wortelfineer met opzet in Georgian stijl. Onderaan drie grote onder twee kleine laden, het opzet met twee paneeldeuren boven twee kleine schuifblaadjes en bovenaan met een gebogen en gebroken fronton. XIXe eeuw. Slijtages en manco’s.
Secrétaire à deux corps à abattant en placage de ronce de noyer. Le bas ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs, le haut à deux vantaux. Deux petits tirettes en ceinture. Fronton en arc brisé avec un toupie dans le centre. Style Georgian du XIXe siècle. Usures et petits manquants.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 500 / 800 -
#46Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad en bekleed met vilt. XIXe eeuw.
Table à jeux en acajou. Abattant recouvert de feutre. XIX” siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 30à -
#586Een tweedeurs kussenkast van gefineerd hout. XVIIIe eeuw.
Armoire à coussins à deux portes en bois de placage. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 600 / 800 -
#738Een dekselvaas en een terrine van blauw en wit aardewerk. Delft, resp. XVIIIe en XIXe eeuw. Beide zonder deksel.
Vase et terrine en faïence bleue et blanche. Delft, respectivement XVIIIe et XIXe siècle. Couvercles manquent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#417Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
Plat octogonale en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois. Marque au verso. Quelques éclats. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#683Een Russische icoon met een afbeelding van de Moeder Gods van Kazan en Heiligen bij Christus aan het kruis. XIXe eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan et des saints entourant le Christ crucifié. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 500 -
#561Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de acht onsterfelijken in het gezelschap van mythologische dieren. Onderaan met Qianlong stempel. Omstreeks 1900.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome des huit immortels accompagnés d’animaux mythologiques. Marque référant à Qianlong sous la base. Vers 1900. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#708Een geestelijk bruidegomsbeeld “Blolo Bian”. Baule, Ivoorkust.
Statuette de jeune marié Biolo Bian. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#206Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#596Een hoge klapsecretaire met twee maal zes laden naast twee deurtjes. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant haut ouvrant à deux fois six tiroirs à côté de deux petites portes. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 200 / 300 -
#752Een paar halfronde wandtafels van gefineerd hout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
Paire de consoles demi-lunes en bois de placage de style anglais. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#711“Mbulu-ngulu”. Een Afrikaans reliekfiguur van hout en koper. Kota, Gabon.
“Mbulu-ngulu”. Statuette reliquaire en bois et cuivre. Kota, Gabon.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#319Jaeger, Swiss“Petite Neuchateloise”. Reisklokje met muziek. Versierd met handgeschilderde bloemen. In werkende staat. We voegen er een soortgelijke kleine tafelklok aan toe: Le Castel, swiss made. Met een houten kast, versierd met handgeschilderde bloemen (H. 30 cm) (werkende staat, horlogeglas ontbreekt).
“Petite Neuchateloise”. Pendulette de voyage à musique. Décorée de fleurs peintes à la main. En état de marche. Ainsi qu’une pendule de table semblable marquée Le Castel, swiss made, décorée de fleurs peintes à la main (H. 30 cm). En état de marche, verre manque.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#769Een plantenstaander van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout, versierd met voluten.
Piédestal en bois sculpté noirci décoré de volutes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 80 -
#785Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.
Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#662Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.
Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.No longer availableDim. 45 x 120 cmEstimate: € 120 / 130 -
#643Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300 / 500 -
#625Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#194Een eikenhouten eendeurskast met gemoulureerde panelen. XIXe eeuw.
Meuble à une porte en chêne aux panneaux moulurés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#670Een wollen Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#2Een lot van vijf verschillende schilderijen. Allen olieverf op doek.
Lot de cinq peintures en huile sur toile.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#415Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#475United NationsVijf albums met postzegels, FDC’s e.d. Evenals een aantal lossen mapjes met recente zegels uit exotische landen met als thema “dieren”.
Cinq albums de timbres-postes, FDC e.a. Ainsi que des fardes dépareillées de timbres récents de pays exotiques avec comme thème “animaux”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#131SitzendorfEen kastspiegel in een neorococo lijst van meerkleurig porselein, versierd met engeltjes en bloemen in hoogreliëf. Enkele kleine manco’s. Tweede deel XIXe eeuw.
Miroir de boudoir de style Rococo en porcelaine polychrome décorée d’angelots et de fleurs en relief. Quelques petits manquants. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#230“Eenheid in verscheidenheid”. Een koffertje met 10 sterling zilveren munten m.b.t. de E.U. d.d. 2000. Ed. EMC.
“Eenheid in verscheidenheid”. Coffret contenant 10 pièces de monnaie en argent sterling concernant l’Union Européenne de 2000. Ed. EMC.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#760Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#724Een messingen jachthoorn.
Cor de chasse en laiton.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#39“Paardenwagen”. Potloodtekening op papier. Draagt een handtekening. En “Joods dorp”. Gouache op papier. Draagt handtekening. Beide toegeschreven aan Mané-Katz.
“Char aux chevaux”. Dessin en crayon sur papier. Porte une signature. Et “Village juif”. Gouache sur papier. Porte une signature. Les deux attribués à Mané-Katz.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310Oscar de la RentaEen bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#607La Poste, Centre Belge de la Bande Dessinée33 Franstalige stripverhalen en uitgaven over het stripverhaal op klein formaat, telkens met passende postzegel met eerstedagstempel. Gelimiteerde oplagen, sommige met handtekening van de striptekenaar. We voegen er een huls met 8 booklets met FDC’s “This is Belgium”, een mapje “Millennium 2000” en een mapje “België 175 jaar” aan toe.
33 bandes dessinées et éditions traitant les bandes dessinées francophones en petit format, chaque fois contenant un timbre-poste assorti FDC. Editions limitées, certaines signées par le dessinateur. Nous ajoutons une gaine contenant 8 livrets contenant des FDC “This is Belgium”, une cassette “Millennium 2000” et une cassette “Belgique 175 ans”.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#758Een koffer met een verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen met serveerbestekken.
Ménagère contenant un couvert en métal argenté. Complet pour douze personnes avec couverts de service.No longer availableEstimate: € 100 / 120

