#402Een lot van acht verschillende gravures.
Un lot de huit eaux-fortes différentes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#448Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
#519Peter Jan Schuin“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
#292Salvador Dali“Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
#392Een lot kunstboeken:- Walter Ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994
Un lot de livres portant sur l’art:- Walter ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#383Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.
#112A. Van den Berg“Schip aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Navire au quai”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43“Pilote”. Een beeld van zamak, gemonteerd als lamp. Manco’s en letsel.
#150Een 14 karaats wit gouden geweven ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une chaîne en or blanc 14 ct tissé et pendentif en forme de croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 11,48 gEstimate: € 700 / 800 -
#551“Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”jeune homme avec un masque”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 40 / 60