#405Een rond houten wandklokje.
#886Een witgepatineerde houten schildersezel.
#770Boch Frères KeramisEen bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.
#137Een liggende ree van zamak op een voetstuk van arduin en onyx. Tijdperk Art deco.
Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.No longer availableDim. 17 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#820Een bijzettafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie.
Une petite table style Louis XV, décoration de marqueterie.No longer availableDim. l: 56,5cm; h : 75 cmEstimate: € 220 / 240 -
#124Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#899Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.
#199“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#896Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
”Omnibus”. van Kampen & zoon. N.V. Amsterdam 1961. Seconde édition. Avec entre-autres “Pallieter” et “Het kindeken Jezus in Vlaanderen”.No longer availableEstimate: € 24 / 28