Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.
De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.

De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.

”Le mobil de Tintin”. Un modèle en bois, travail africain.
Dim. L 27 cm
SKU: 2901190367.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #706
    Metro

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.

    Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #439
    J. Van den Eeckhoudt

    “Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    “Vue de ferme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1924.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #746
    Kathmandu

    Een Nepalees wollen tapijt.

    Un tapis du Népal en laine.
    No longer available
    Dim. 205 x 145 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #740
    Puccini

    Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.

    Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 340 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Twee paar kandelaars en een kruisbeeld van koper.

    Deux paires de candélabres et un crucifix en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 74 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #552
    B.C. Noltee

    “Meisjes in een Amsterdamse straat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Filles dans une rue d’Amsterdam”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #884
    Victorinox

    Een groot gemotoriseerd Zwitsers zakmes als toonzaaldisplay. In werkende staat.

    Un grand canif suisse motorisé en display pour showroom. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9
    Victor Abeloos
    Period: 1881-1965

    “Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40,45 x 50,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #594

    Een eikenhouten buffet met twee deuren en met twee laden in de gordel. Afgeronde hoeken, voluutpoten. Tijdperk Lodewijk XV.

    Un buffet à deux portes et deux tiroirs dans la ceinture. Coins arrondis, pattes volutes. Période Louis XV.
    No longer available
    Dim. 97 x 57,6 x 152 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596
    Alameh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.

    Un couloir de Perse Gabbeh en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 348 x 87 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #822

    Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #878

    Een Japanse porseleinen theepot op komfoor met een famille rose decor van een tuin, onderaan gemerkt. “The Meadowland Bird Vase” van polychroom porselein (H. 30 cm, ontwerp Basil Ede, uitgave Franklin). Een dekselvaas van aardewerk met blauw en wit decor (H. 31 cm, onderaan gemerkt G. Giotto). Een koperen schemerlampje versierd met een gestileerde eend (H. eend 21 cm).

    Théière et rechaud en porcelaine du Japon à décor famille rose d’un jardin, marque sous la bae. “The Meadowland Bird Vase” en porcelaine polychrome (H. 30 cm, d’après Basil Ede, Ed. Franklin). Un vase couvert en faïence à décor bleu et blanc (H. 31 cm, marque sous la base G. Giotto). Un lampadaire en cuivre décoré d’un canard stylisé (H. canard 21 cm).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More