Other lots in this auction
-
#773Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.
Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#608Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#450Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Deksels los.
Un service à café et thé en métal argenté sur plateau. Couvercles détachés.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561“Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Vieil homme sur une grue”. Un netsuke polychrome sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#728Een diep sierbord van fijn Imariporselein met een decor van een bloemenvaas in een tuin op het plat en vogels en pioenen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Une assiette creuse de décoration en porcelaine Imari fine, décor de vase à fleurs dans un jardin dans le plat et pivoines sur l’aile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#693Een snuffbottle van gesculpteerd malachiet in de vorm van een lange lijs.
Un flacon en malachite sculptée en forme de longue élise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#874Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#311Christofle, Paris. Een grote ovale en twee ronde schotels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een peper-en een zoutmolentje aan toe evenals vier strooibusjes van andere merken.
Christofle, Paris. Un grand plat ovale et deux plats ronds en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un moulin à sel et un moulin à poivre, ainsi que quatre saupoudroirs de différentes marques.No longer availableDim. Ø 30 Ø 35 en Ø 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#802Een vergulde spiegel in Lodewijl XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.
Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.No longer availableDim. 177 x 55 cmEstimate: € 200 / 220 -
#277“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
Petite tête d’enfant.” Un ornement en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#396Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60


