#832Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
#766Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#118Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.
Une lampe à huile en porcelaine polychrome et laiton. Montée en lampe, la coupe est en verre de lait.No longer availableDim. ± 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#383Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.
#13Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
#334“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60