Other lots in this auction
-
#408KaiserEen lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un lot de trois oiseaux en biscuit polychrome. Marques sous la base et numérotés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#507Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Eind XIXe eeuw. Restauratie aan de rand.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Fin XIXème siècle .No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,21 gEstimate: € 350 / 450 -
#772Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .
Une eau-forte, Anvers et vue sur la tour de la cathédrale. Signée Hebbelinck et numérotée hors planche.No longer availableDim. B: 31 cm; H 47 cmEstimate: € 42 / 50 -
#498Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.
Un vase à couvercle octogonal en faïence de Delft blanche et bleue. Le couvercle surmonté d’un lion de temple assis.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#777Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.
Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 35 / 60 -
#863Een Zaans wandklokje van koper en hout. Jaren ‘50.
Une horloge murale dite Zaanse klok en cuivre et bois. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#417“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#308Een lot filmaffiches uit de jaren zestig en zeventig. 13 stuks.
Lot d’affiches de films des années 60 et 70. 13 pièces.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#385Oscar Presard, LucerneEen zakhorloge in 18 karaats gouden kast. Te herstellen. Met koperen ketting.
Une montre gousset en or 18 ct. A réparer. Chaîne en cuivre.No longer availableDim. 84,35 g brutEstimate: € 200 / 280 -
#24Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Oude Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vieille Fermette”. Une eau-forte, signée hors planche.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#698Twee aardewerken zalfpotjes op arduinen sokkeltjes. Noord-Brabant, omstreeks 1650.
Deux petits pots à pommade en faïence sur socles en pierre de taille. Brabant du Nord. +- 1650.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60 / 100


