Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.
De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.

De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.

”Le mobil de Tintin”. Un modèle en bois, travail africain.
Dim. L 27 cm
SKU: 2901190367.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #244
    Jean-Baptiste Degreef
    Period: 1852-1894

    “Vijverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. - Breuk in paneel.

    ”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Cassure sur le panneau.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #28

    Een kleine muurpendule.

    Une petite pendule murale.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #36

    Drie dezelfde houders van zilver zonder glas en twee dezelfde houders van zilver zonder glas. Belgische importkeur 1814 - 1831.

    Trois supports en argent sans verre et deux supports en argent sans verre. Poinçon d’importation belge 1814 - 1831.
    No longer available
    Dim. 290 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #228
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit groot bestek, dessertbestek, visbestek, koffielepels, eierlepels en een pollepel. Voor twaalf personen. In ménagère.

    Un service à couverts en métal argenté comprenant un couvert de service, couverts à dessert, couverts à poisson, cuillères à café, cuillères à oeufs et une louche. Pour douze personnes. Le tout dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #676
    Baharlou

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 154 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #224

    “De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.

    ”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #633

    “Man met drum”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme et tambour”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    Een tweeledige eikenhouten tweedeurs garderobe met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.

    Une garde-robe à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 240 x 140 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #786

    Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un grand canapé en bois style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. l: 187 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #257

    Kleerborstel deels met geel email versierd, deels van massief zilver. Keuren van Birmingham, datumletter F voor 1930.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #664
    J. De Busschere

    “Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    ”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.
    No longer available
    Dim. 40 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #71

    Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.

    Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h; 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More