Similar lots by type
-
#49
“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De eerste van Jakob Smits, maar zonder signatuur, de tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#332Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Na de regen II”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 35/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Eau forte. Signée et numérotée 35/50 hors planche.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#569
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#499Shoichi HasegawaPeriod: °1929
“Transposition”. Een ets met aquatint”. Gesigneerd en genummerd 43/99 buiten de plaat.
”Transposition”. Une eau-forte aquatinte. Signée et numérotée 43/99 hors planche.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 120/160 -
#772
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#774Lode SebregtsPeriod: 1906-2002
“Conversatie op straat”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.
“Conservation dans la rue”. Eau-forte. 1e état, signée hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#419
Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#462Christian Silvain
Een paar pendants met symbolische onderwerpen. Lithografieën in kleur, gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd 61/100 en 87/100 buiten de plaat.
Paire de pendants au sujets symboliques. Lithographies en couleurs, signées dans et hors planche, numérotées 61/100 et 87/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#374Jan WaterschootPeriod: 1892 - 1968
Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.
Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.No longer availableDim. 9 x 6 cm (ets)Estimate: € 25/35 -
#262Bernard CharoyPeriod: °1931
“Meisje met parelsnoer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.
”Fille avec un collier à perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#74
Twee XIXe eeuwse prenten:- “The glorious victory obtained over the French fleet by the British fleet under the command of Earl Howe on the first of June 1794. Een XIXe eeuwse herdruk naar een gravure van Weber uit 1799.- “The weed burner”. Naar een werk van George Morland.Enige slijtage.
Deux estampes du XIXe siècle:- “The glorious victory obtained over the French fleet by the British fleet under the command of Earl Howe on the first of June 1794. Exemplaire d XIXe siècle, d’après une gravure par Weber de 1799.- “The weed burner”. D’après une oeuvre par George Morland.Quelques usures.No longer availableDim. 40 x 55 & 46 x 56 cmEstimate: € 200/220 -
#549Will BarnetPeriod: 1911 - 2012
“Circe”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1979 en genummerd 249/300 buiten de plaat.
”Circé”. Une lithographie. Signée, datée 1979 et numérotée 249/300 hors planche.No longer availableDim. Ø: 69 cmEstimate: € 80/100 -
#674Marc VerstocktPeriod: 1930 - 2014
“Compositie”. Een zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 61/100 en gedateerd ‘73 buiten de plaat.
”Composition”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 61/100, datée ‘73 hors planche.No longer availableDim. 45 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#362
Een reeks van vier XIXe eeuwse gravures met ontwerpen van schouwornamenten.
Une série de quatre gravures du XIXième siècle, avec des dessins d’ornements de cheminée.No longer availableDim. 38 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#354Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Douceurs Franciscaines”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
”Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48,5 x 41,5 cmEstimate: € 100/120 -
#339Bernard JanssenPeriod: 1899 - 1963
“Volmolen te Lier” & “De klappeien”. Twee ingekleurde etsen, waarvan het tweede naar een werk van Opsomer.
”Volmolen à Lier” & “De klappeien”. Deux eaux-fortes en couleurs, dont la deuxième d’après une oeuvre de Opsomer.No longer availableDim. 17 x 24,5 &19,5 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#359Willem Linnig Jr.Period: 1842 - 1890
“Engel” Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
“Ange”. Eau-forte. Signée hors planche ainsi que dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 50 /80 -
#19
“Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.
“Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#344Louis IcartPeriod: 1880 - 1950
“Le jardin japonais”. Een kleurenlitho. Buiten de plaat gesigneerd. Gepubliceerd als bijlage bij een uitgave van “L’Illustration”.
“Le Jardin japonais”. Litho en couleurs. Signée hors planche. Publication annexe de L’Illustration.No longer availableDim. 22,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/120 -
#464Beatrijs Lombaerts
“Lente”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Printemps”. Litho. Signée hors planche.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#372Jacques BoonenPeriod: 1911 - 1968
“Dorpsstraat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Rue de village”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 17,5 x 19 cmEstimate: € 25/35 -
#762Octave Landuyt
“De blik”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
”Le regard”. Une lithographie. Signée et numérotée 126/150 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#64Jean DonnayPeriod: Chératte 1897-1992
“Golgotha”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Golgotha”. Eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.No longer availableDim. 60 x 55,5 cmEstimate: € 30/50 -
#269
“La mère bien aimée”. Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van J.B. Greuze.
”La mère bien aimée”. Une gravure du XIXième siècle, d’après une oeuvre de J.B. Greuze.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#728
Een lot porselein, bestaande uit een grote schaal en een kommetje met lepel van met een Cantondecor en een vierkant schaaltje van Limoges.
Un lot de porcelaine, comprenant un grand plat et un bol avec une cuillère décor Canton et un petit plat carré de Limoges.No longer availableDim. ø: 13 - 37 cmEstimate: € 40/60 -
#689
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Paalen”.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Paalen”.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 120/160 -
#602
Een grote bronzen luchter met twaalf armen in twee niveaus met in totaal vierentwintig lichtpunten. Met twee bijpassende appliques met telkens drie lichtpunten.
Grand lustre en bronze à douze bras de lumière sur deux rangées, en total 24 lumières. Avec deux appliques assorties, chaque fouis à trois lumières.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 400/600 -
#515
Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#274
Een bloemenstilleven op zijde. Kleine scheur en vochtschade. Omstreeks 1900.
Nature morte aux fleurs en soie. Petite fissure et tâches d’humidité. Vers 1900.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#320Delvaux, Bruxelles
Een lederen halsjuweel. Met stofzakje en in origineel etui.
Collier en cuir et métal. Avec sac de protection et avec étui d’origine.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#526
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200/240 -
#690
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#143Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Pater”. Twee plaasteren beelden met beige patina. Achteraan gesigneerd.
”Père”. Deux statues en plâtre , patiné beige. Signature au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#816
Een eikenhouten grammofoonmeubeltje met twee deurtjes. We voegen er een reeks platen aan toe.
Un meuble à grammophone en chêne à deux portes. Nous ajoutons une série de disques.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80/100 -
#425
Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30/40 -
#686
Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120/180