Similar lots by type
-
#662Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25/35 -
#462
“Het genot van waaiers”. Een Chinese gouache op rijstpapier.
“La joie des éventails”. Gouache chinoise sur papier de riz.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#124
“De schapenhoeder”. Pastel op papier op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Le berger”. Pastel sur papier collé sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#774Herman Standaert
“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#109
“Zicht op Venetië”. Potloodtekening op papier. Draagt handtekening Jacques Carabain.
“Vue de Venise”. Dessin au crayon sur papier. Porte une signature: Jacques Carabain.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#44Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#92Arthur Perry
“De Britse cavalerie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1899.
“Cavalerie britannique”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 26 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#209Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#659
“Kerkhofpoort”. Inkt op papier. Niet gesigneerd.
“Porte de cimetière”. Encre sur papier. Non signé.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 20/25 -
#444
“Staand naakt”. Aquarel op papier.
“Nu debout”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#324
“Boeren bij een hoeve in een landschap”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘FLS’ en gedateerd 1642.
“Paysan devant une ferme dans un paysage”. Aquarelle sur papier. Monogramme FLS et date 1642.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 300/400 -
#724Theo Blickx
“Staand naakt”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#764
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100/120 -
#542Denise Esteban
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180/240 -
#504
“Provençaals havenzicht”. Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Port provençal”. Huile sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 20/40 -
#532August GilléPeriod: 1892 - 1982
“Zonder titel”. Een compositie van Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
“Sans titre”. Composition en encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50/60 -
#529
Een Chinees kalligrafisch gedicht op rijstpapier.
Poème chinois calligraphié sur papier de riz.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20/25 -
#459
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#234Collet
“Portret van een dame.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Portrait de dame”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 113 x 83 cmEstimate: € 120/180 -
#749
Een architecturale studie. Aquarel op papier. Omstreeks 1900.
Etude d’architecture. Aquarelle sur papier. Vers 1900.No longer availableDim. 56 x 88 cmEstimate: € 50/80 -
#692Albert Servaes
“St Cecilia”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Ste Cécile”. Pastel sur papier. Signé et daté 1949.No longer availableEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#752
“Aan de paardenrenbaan”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Huile sur toile. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#780
Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#603
Een zilveren koffie- en theestel met houten handvatten, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een roomkannetje en een suikerpot. 800‰.
Garniture à café et à thé en argent. Manches en bois noirci. Cafetière, théière, crémier et sucrier. 800‰.No longer availableDim. 1840 g brutEstimate: € 750/850 -
#480Nina Ricci
Een eau de toilette Ricci - club van 200 ml.
Eau de toilette Ricci-club de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#544May Claerhout
Een plaquette van terracotta met een afbeelding van Brabo en het wapenschild van Antwerpen. Gesigneerd.
Plaquette en terre cuite représentant Brabo et l’écusson d’Anvers. Signée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,90 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableEstimate: € 1750/1950 -
#465Francesco Smalto
“Montana en Molto”. Drie vaporisators eau de toilette van 100, 75 en 50 ml voor mannen.
“Montana et Molto”. trois vaporisateur d’eau de toilette de 100, 75 et 50 ml. Pour homme.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#355
Een zilveren zakhorloge 800‰. La reine Bruxelles 1897.
Montre de gousset en argent 800‰. La Reine Bruxelles 1897.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#652Gustave CamusPeriod: 1914 - 1984
“Personages op een schip”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 6/125 buiten de plaat.
“Personnages sur un bateau”. Lithographie. Signée et numérotée 6/125 hors planche.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#684Imre Amos
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580/640 -
#212Tabriz
Prachtig Perzisch tapijt van wol. Zeer fijn handgeknoopt. Boord met herati, centraal een ruitvormig medaillon omgeven door een bloemenveld.
Excellent tapis persan en laine. Très finement noué à la main. Bordure hérati, centre au médaillon en losange entouré d’un champs de fleurs.No longer availableDim. 398 x 299 cmEstimate: € 1800/2400