Other lots by Vanaerschot
#89L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
#82L. Vanaerschot
“Kinderen bij een kooitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Enfants près d’une cage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#102L. Vanaerschot
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 45 x 62 & 55 x 66 cmEstimate: € 80/120
#23
#741
Een kleine opengewerkte Chinese plaquette van zwart jade.
#43
Lot de 15 statuettes en porcelaline polychrome dont six d’après les histoires de Beatrix Potter. Marques anglaises.No longer availableDim. h: 6,5 - 11,5 cmEstimate: € 150/180 -
#586Afghan
#547
#109
“Paysage nocturne avec moulin”. Huile sur panneau. Porte monogramme S.P. et 1835.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100/140 -
#230
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
#157
Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
#775
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#472Aimé
“Le déjeuner des rameurs - détail”. Huile sur toile. D’après Renoir. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80/100