#210Een platina ring bovenzijde gerodeerd bezet met een ovale diamant van ± 1,10 ct. Kleur F-G. VVS1. Met certificaat.
Une bague en platine rodée au dessus sertie de diamants de ± 1,10 ct. Couleur F-G. VVS1. Avec certificat.No longer availableDim. 16,12 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#38“Edel koppel bij bloemenvaas”. Een groep van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
#429Dirk Baksteen“Hoevezicht met twee bomen.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd III/X.
”Vue fermière et deux arbres”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée III/X.No longer availableDim. 31 x 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#745Een vintage houten zit/ligbank op metalen poten en met simililederen kussen.
#535Twee ebbenhouten netsukes, een draak en een slang. Onderaan gemerkt
#675Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
#880Een lot geslepen en ruwe diamant.
Un lot de diamants brut et taillé.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 400 / 500 -
#704Een renaissance zitbank van eikenhout.
#547Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
Deux statues chinoises sculptées, dont une en ivoire et l’autre en bois de cerf. Ce premier avec un dégât à la main. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 13 & 6,5 cmEstimate: € 100 / 120