Other lots in this auction
-
#728
Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.
Une statue africaine fétiche aux clous.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#43
“Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#568
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een vegetaal decor en met langlevenstekens.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor végétal et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#31
Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit twee vaasjes en een asbak. Allen gemerkt.
Un lot en cristal taillé, vert dans la masse, comprenant deux vases et un cendrier.No longer availableDim. h: 22 & 6 cmEstimate: € 50 / 80 -
#142
“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.
“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont et Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Cinq gravures topographiques. XVIIIième siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#564
“Indisch landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dake.
”Paysage indien”. Une aquarelle. Porte une signature: ‘Dake’.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#46
Een notenhouten bergère in Régencestijl.
Une bergère en noyer style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#114Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945
“Lentebloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Floraisons de printemps”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#3
Victoriaanse wenskaarten op papier en zijde. Voor verjaardagen, Kerstmis, Valentijn enz.
Cartes de voeux sur papier et soie, période Victorienne. Anniversaires, Noël, ...No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#41
Een gesculpteerde houten buste van Christus op marmeren sokkel.
Un buste en bois sculpté du Christ sur socle en marbre.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654
Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#107
Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.
Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100