#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#25OTWEen groot lot miniatuurtjes in messing. Gemerkt ‘OTW - Made in England.’
#168Een kristallen vaas uit de sixties.
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Two garden candles. Crack in one of the glasses.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 15 / 20