Similar lots by type
-
#556Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#223“Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.
« Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#63“De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.
"Le baiser". Une statuette en bronze d'après l'oeuvre de Rodin. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#237“Première prix de violon” & “Leçon de guitare”. Twee zamakken beeldjes op houten voetstukken. Naar Oscar Ruffony. Jaren ‘30.
"Première prix de violon" & "Leçon de guitare". Deux figurines en régule sur socles en bois. A Oscar Ruffony. Des années 30.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#633“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
Madone à l'enfant. Une statue en bois sculpté. Travail autrichien.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#378“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
"L'étreinte". Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Merlini“Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.
"Femme". Une statue patinée blanche. Travail italien. années 1950.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 75 / 100 -
#151Joseph d’Aste“Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#71“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#332Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#21Een gietijzeren beeldje in de vorm van een putto op een bok. XIXe eeuw, op recenter houten voetstukje.
Une figurine en fonte en forme de putto sur un bouc. XIXème siècle, sur un socle en bois plus récent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#441Een geknielde geisha van gepatineerd brons.
Une geisha agenouillée en bronze patiné.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#51“Muisjes op een tak”. Een bronzen groepje in de stijl van de Weense bronsjes. Onderaan gesigneerd.
Souris sur une branche. Un groupe en bronze dans le goût des bronzes viennois. Signé en bas.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#143Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#148“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#583Een messingen kraagvaas met ingelegde bloemendecors.
Vase à collerette en laiton à décors floraux incrustés.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#407Een zwartgelakt gietijzeren paraplubak.
Porte-parapluie en fonte laqué noir.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#644Een lot religieuze beeldjes, overwegend Vieux Bruxelles, sommige onder stolp, een calvarie in een flesje.
Lot de figurines religieuses, principalement du Vieux Bruxelles, certaines sous cloches, un calvaire en bouteille.No longer availableDim. H: 13-50 cmEstimate: € 35 / 50 -
#548Val Saint-LambertEen kristallen art deco vaas gemerkt VSL 1925 en genummerd 140/300.
Un vase Art Déco en cristal marqué VSL 1925 et numéroté 140/300.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 180 / 200 -
#645Hermes Porcelaine, ParisZes kopjes met schoteltjes van meerkleurig porselein met decor “Marqueterie de pierres d’Orient et d’Occident”. Gemerkt.
Six tasses avec soucoupes en porcelaine multicolore à décor "Marqueterie de pierres d'Orient et d'Occident". Marqué.No longer availableDim. Ø: 12 cmH: 6 cmEstimate: € 35 / 45 -
#472Willy Van EeckhoutPeriod: °1943“Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.
"Composition". Encre de Chine sur papier. Signé et daté '66.No longer availableDim. 21,5 x 18,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#492Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#613RosenthalEen paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Paire d'assiettes et de tasses en porcelaine avec soucoupes à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marquées.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#376Een Indische salontafel met inlegwerk.
Une table basse indienne en marqueterie.No longer availableDim. 102 x 51 cmEstimate: € 320 / 360 -
#399“Stilleven met boek en fles, op abstracte achtergrond.” Gemengde techniek op papier.
"Nature morte avec livre et bouteille, sur fond abstrait." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 500 / 700 -
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350




