Similar lots by type
-
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#24Géo Navez“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘14.
“Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#709“Boszicht” en “polderlandschap”. Olieverf op doek. Eén gemonogrammeerd ‘B.’
“Paysage boisé” et “Paysage des polders”. Huile sur toile. Un exemplaire monogrammé B.No longer availableDim. 55.5 x 69,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#349Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#564Henri Rul“Houtsprokkelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ramasseur de bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 110.Estimate: € 1400 / 1600 -
#644F. Marteleur“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302Vera Moens“Aan het lijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“A la ligne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 160 / 180 -
#779Frans SlagerPeriod: 1876-1953“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420 / 480 -
#774R. Van Hoeck“Hoevelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#762Capitte“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#289D. Been“Zicht op Capri”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Capri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#674Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#574Belnori (?)“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100 / 150 -
#642Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180 / 240 -
#714Sebreghts“Droeve clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Clown triste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#772César De Cock“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362Isidore Opsomer“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#539Manuel Trinidad“Que sera del corazon?”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1972.
“Que sera del corazon”. Huile sur toile. Signée. Datée 1972 au verso.No longer availableDim. 84 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639B. Bloms“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#42Jean Van DongenPeriod: 1883 - 1970“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêches dans un petit port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 350 / 500 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#694Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
Trois vues de campagne sur toile. L’une porte le monogramme B.No longer availableDim. 57 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#272Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Marine met zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#219Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.No longer availableDim. 87 x 73 cmEstimate: € 400 / 500
Other lots in this auction
-
#355Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#430Een grote rechthoekige wandspiegel van hout in schildpadimitatie.
Grand miroir rectangulaire en bois imitant l’écaille.No longer availableDim. 155 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#147LimogesEen porseleinen terrine op onderschotel met een handgeschilderd bloemendecor en verguldsel op een witte fond. We voegen er een bijbehorende schenkkan met onderbord aan toe. Beiden gemerkt.
Terrine et présentoir en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main sur fond blanc. Ainsi qu’une verseuse et présentoir semblable. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#521Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de longues élises. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#77Een aardewerken vaas, versierd met hulstbladeren in reliëf in een fries. Tijdperk art deco.
Vase en faïence décoré d’une frise de feuilles de houx en relief. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#477Een zilveren doosje met gegalbeerd deksel, versierd met geëmailleerde details en afgewerkt met bloedkoraal. Berber werk, XIXde eeuw. +/- 690 g Bruto.
Boîte en argent à couvercle galbé décorée d’émail et de perles de corail rouge. ± 690 g brut.No longer availableDim. 10 x 14 x 9 cmEstimate: € 200 / 300 -
#515Edel Collecties“Le Patrimoine Belge”. Reeks van zeven munten. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Reeks van zes munten. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Reeks van vier munten. Alles van verzilverd en verguld koper. Telkens met een uitvoerig certificaat. We voegen er een kistje met 11 soortgelijke munten aan toe. Grotendeels uitgave Alan Roberts.
“Le Patrimoine Belge”. Suite de 7 pièces de monnaie. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Suite de 6 pièces. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Suite de 4 pièces. Le tout en cuivre doré et argenté. Chaque fois avec un certificat extensif. Nous ajoutons un coffret avec 11 pièces de monnaie semblables. En partie Ed. Alan Roberts.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#87“Ruiter bij een dame in een prieeltje”. Een groep van monochroom wit biscuit.
“Cavalier et jeune femme dans une tonnelle de jardin. Groupe en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#370Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#721Een lot Imariporselein, bestaande uit twee bordjes en een vaasje. Het laatste gerestaureerd.
Deux plats et un vase en porcelaine d’Imari. Le vase restauré.No longer availableDim. h: 15,5 & Ø: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#377Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120

