#412“De aardappelschilster”. Tekening.
#109“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
#169Een heiligenbeeld van deels witgebeitst hout. Barok. Letsels en manco’s.
#671Een paar koperen kandelaars.
#95Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#690Een vol messingen kerkkandelaar.
#691Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.
#507“Bloemenverkoopster”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel
Fleuriste. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Chine, milieu XXe siècle. Sur socle en boisNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 460 / 500 -
#454“Fantasiewezens”. Een paar litho’s. Toegeschreven aan Salvador Dali, dragen een handtekening buiten de plaat. Eén glas gebroken.
“Créatures fantastiques”. Une paire de lithographies. Attribuée à Salvador Dali, porte la signature à l'extérieur de la planche. Un verre cassé.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 120 / 200