#571Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
#552Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
#87Een lederen aktetas.
Mallette en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#543ColmoreEen groen glazen designvaas.
Vase design en verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#113Een deel van een elegant theeservies van wit porselein, rijkelijk verguld en zeer fijn gedecoreerd met landschappen in grisaille. Parijs, tijdperk Empire. Theepot, melkpot, drie kopjes, twaalf schoteltjes.
Partie d'un élégant service à thé en porcelaine blanche, richement dorée et très finement décorée de paysages en grisaille. Paris, époque Empire. Théière, pot à lait, trois tasses, douze soucoupes.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#534Een gebogen glazen salontafel.
#322Een lot van dertien amberkleurig glazen apothekerspotten en één kleurloze.
#547Een stier van meerkleurig Muranoglas.
#223Delvaux, BruxellesEen zijden foulard. Gemerkt
#398MNP, LimogesEen paar porseleinen borden met met de hand opgehoogde decors van vogels in een landschap in het plat, met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux soulevés à la main dans un paysage au centre, avec aile bleu cobalt et tranche dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40 / 60