#613
“Chinese vissers”. Vier beelden van gesculpteerd speksteen.
#88
#452
Een oude syphonfles. Gemerkt. Puro Seltzer BKLYN 58.
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.
“Metabulator” in mahoniehouten kast.
#293
Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.
#43
Een oude Amerikaanse roulette van hout en koper.
#425
#606Kirman
#210
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,76 gEstimate: € 1700/1900 -
#521
“L’Histoire de l’Angleterre” 1844 (2 delen) en Sir Walter Scott. “Ivanhoe” (Nederlandse uitgave, XIXde eeuw).
”L’Histoire de l’Angleterre”. 1844. (2 volumes). “Ivanhoe”. Sir Walter Scott. (édition néerlandaise, XIXème siècle).No longer availableEstimate: € 30/40 -
#699
Een eikenhouten schouwspiegel.
#622Gies CosynsPeriod: 1920-1997
“Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage flamand”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300/400