#517Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
#448Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
#220Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlikk gewicht van +- 1,70 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,95 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,70 ct et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,95 ct.No longer availableDim. 13,45 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#392Trente“Wijngaertstraat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#272Hugo HeyensPeriod: 1942-1987“Vrouwtje met mand”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd Lindos, 1984.
#123Val Saint LambertEen grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
#364“De bevruchting.” Gemengde techniek.
#233Jan EisenloeffelEen ovaal messingen dienblad met uitgesneden rand. Gemerkt in het midden.
#343Een lot bestaande uit drie chromo - Liebig albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en kleine verzameling postzegels van bijzondere uitgaves.
#15Een 18 K geelgouden bloemvormige hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Un pendentif en forme de fleur en or jaune 18 ct serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,25 ct et de rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,56 gEstimate: € 100 / 150 -
#483“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 150