#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#243O. Keppens & Maillard, BruxellesEen cavaleriesabel met opschrift "Pour le Roi et la Patrie" en houten gesculpteerd heft. Eind 19e eeuw.
A cavalry saber with the inscription "For the King and the Fatherland" and a wooden sculpted handle. Late 19th century.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 120 / 180 -
#202Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.
A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.No longer availableDim. 183 x 96cmEstimate: € 125 / 175 -
#680Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.
#449Twee Japanse prenten. “Acteurs”. Eén is Edo, de andere begin XXste eeuw.
Two Japanese prints. "Actors". One is Edo period, the other from the early 20th century.No longer availableDim. 352 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#357Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. IVS2.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. IVS2.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 700 / 800 -
"Whispering Youth," a predominantly red portrait of two children, oil on panel.No longer availableDim. 37.5 x 44.5 cmEstimate: € 30 / 50