#308
Een brons gesculpteerd beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#299
Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.
#255
A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 125 -
#538
Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.
#177
Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#15
“Guangxu”. Houten beeldje van een oude man met perziken. Chinees werk.
Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#282Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Vissersboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#175Mia MoreauxPeriod: °1950
“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#596
Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.
A round Art Deco table made of macassar veneer.No longer availableDim. 57 x Ø 73 cmEstimate: € 200 / 250 -
#648
Een bord van Canton porselein.
A plate of Canton porcelain.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#345
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 40 / 60