Similar lots by type
-
#228
“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250/350 -
#730Givenchy III en Organza
Parfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.
Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#435Loris Azzaro
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#760Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue
Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#690Cacharel
“Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.
“Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à/700 -
#750Jean Paul Gaultier
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml et un gel de bain parfumé dans un emballage spéciale de 150 ml.No longer availableEstimate: € 80/12 -
#430Chanel No 5
Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#227
“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400/600 -
#590Ester Lauder
Een eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.
Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#420Rochas
Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#700Cacharel Amor pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#745
Een damesbuste van monochroom wit imitatiemarmer.
Buste de dame en imitation de marbre monochrome blanc.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/80 -
#805
Een buste van Willem III van gegoten steengoed.
Buste de Guillaume III en pierre moulée.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 560/600 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#7404711 Eau de Cologne
Drie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.
Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#223
“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300/350 -
#607Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#440Rochas pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#500Guerlain
Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#795
Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout.
Saint en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. H 130 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#356
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160/200 -
#277
Een zilveren sigarettendoos 800‰. Met initialen.
Boîte à cigarettes en argent 800‰. Aux initiales.No longer availableDim. 135,70 gEstimate: € 60/100 -
#178Cartier
Een handtas van bordeauxkleurig leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir de couleur bordeaux. Avec housse de protection.No longer availableEstimate: € 360/380 -
#262Albert De Moen
“Hoevezicht te Averbode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Averbode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#501
Een gemberpot van Chinees porselein met een famillie rose decor met vier cartouches op de buik.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose dans quatre cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#697
Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.
Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#451
Twee lampen, gemonteerd op Chinese theebussen.
Deux lampes montées sur des boîtes à thé chinoises.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
#614
“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#702
“Begijnhofpoort”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd
“Porte de béguinage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/100 -
#548
Twee paar gesculpteerde hoorns met draken, hanen en tijgers in het decor.
Deux paires de cornes sculptées décorées de dragons, de coqs et de tigres.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#422Jung
“We zijn allemaal gevallen engelen”. Litho. Gedateerd 1994.
“Wij zijn allemaal gevallen engelen”. Litho. Datée 1994.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 40/50