#185
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 1,81 gEstimate: € 280 / 350 -
#330
Een 18 K geelgouden fijne ketting. Te herstellen.
#195
Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
#548
Een luchter van kristal en koper met pendeloques in Régencestijl.
Un lustre en cristal et cuivre avec des pendeloques de style Régence.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#674
#38
#622Feniswood (?)
“Pastum”. Olieverf op board. Gesigneerd op de verso.
#567
Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
#40
#590
#531
Une tête de calcaire finement sculptée avec une coiffe de l'Ancien Empire d'Égypte. Vers 2200 avant JC.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 650 / 1000 -
#575
Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50