Similar lots by type
-
#308Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#201A. Gaudez“Le travail”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550 / 650 -
#623Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout. Nkisi-Nkonde.
Fétiche africain en bois sculpté. Nkisi-Nkonde.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#642“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580 / 640 -
#817Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#805Een buste van Willem III van gegoten steengoed.
Buste de Guillaume III en pierre moulée.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 560 / 600 -
#168“Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.
“Fillette debout sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune foncée. D’après un oeuvre de Juan Clara.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een Madonna van gepolychromeerd gips.
Sainte vierge en plâtre polychrome.No longer availableDim. H 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak. (letsel aan hand).
“Le sauveteur”. Sculpture en régule. Dégât à la main.No longer availableDim. H 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701“Vijf figuren”. Een groep van donkergepatineerd brons.
“Cinq personnages”. Groupe en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#355Een zilveren zakhorloge 800‰. La reine Bruxelles 1897.
Montre de gousset en argent 800‰. La Reine Bruxelles 1897.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#207Charles Anfrie“Pas de chance”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pas de chance”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650 / 700 -
#627Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 140 -
#745Een damesbuste van monochroom wit imitatiemarmer.
Buste de dame en imitation de marbre monochrome blanc.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#621Michel Hereman“Post-demonisch wezen met jong”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque et son petit”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 140 -
#795Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout.
Saint en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. H 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#213Antoon AmorgastiPeriod: 1880 - 1942“De olifantenmenner” Een grote groep van donkergepatineerd gips op een groen marmeren sokkel. Diverse manco’s en herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Le dompteur d’éléphants”. Grand groupe en plâtre à patine foncée sur socle en marbre vert. Différents manquants et réparations. Signé et daté 1925.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 200 / 400 -
#546Een bank van sober gesculpteerd eikenhout, versierd met een florale fries in de rug. XIXe eeuw.
Banc en chêne sobrement sculpté à décor d’une frise de fleurs sur le dossier. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218Y. LohéEen gestileerde clown van verguld brons. Gesigneerd.
Clown stylisé en bronze doré. Signé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 340 -
#17“Musicerend paar”. Twee beelden van gesculpteerd hout. Naar de XVde eeuw.
Couple de musiciens. Deux sculptures en bois. D’après le XVe siècle.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een mahoniehouten secretaire in Victoriaanse stijl met een werkblad achter lade onder twee andere laden en eveneens vier kleine laden binnenin naast een pidgeon hole.
Secrétaire en acajou de style victorien. Tablette cachée par un tiroir en dessous de deux autres tiroirs. Intérieur à quatre petits tiroirs flanquant une cage à pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 100 / 150 -
#607Paule BismanPeriod: 1897 - 1973“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#328“De fluitspeler en de violiste”. Twee bronzen beeldjes. Onleesbaar gesigneerd.
“Le flûtiste et la violoniste”. Deux statuettes en bronze. Illisiblement signées.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#837“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#367Een lot grafiek met tekeningen, aquarellen, reproducties en ook:“Blumengrüsse. Ein Postkartenmalbuch” Ed. Theo Stroefer’s Kunstverlag, Nürnberg. met per pagina vier postkaarten met geperforeerde randen en ertegenover de lijnuitvoering om zelf te aquarelleren.
Lot de gravures, d’aquarelles, de reproductions et de dessins, ainsi que: “Blumengrüsse. Ein Postkartenmalbuch” Ed. Theo Stroefer’s Kunstverlag, Nürnberg. Contenant quatre cartes postales par page à bords perforés, un exemplaire à peindre en face.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#245Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,12 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de trèfle à quatre serti de diamants ayant un poids total de ± 2,12 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#150Een halssnoer met grote zoetwaterparels en toermalijn en met een verguld zilveren magneetslot.
Collier de perles d’eau douce et de tourmaline. Fermoir magnétique en vermeil.No longer availableEstimate: € 1400 / 1500 -
#688Een penseelkoker van Chinees porselein met “zotjes” in het decor.
Cylindre à pinceaux en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. H 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#556Een garderobe van mahoniehoutfineer in empirestijl, versierd met vier zuiltjes en bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Garde-robe en placage d’acajou de style Empire. Ornée de quatre colonnettes aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. 180 x 165 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#737“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.
“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#758Een hoogreliëfje van pijpaarde met een beeltenis van Maria Heilig Hart.
Haut relief en terre de pipe représentant la Sacré Coeur de Marie.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#517Een lot oud speelgoed, bestaande uit knuffeldieren, poppen, poppenstoeltjes, twee miniatuur theeserviesjes van porselein, een kinder filterset van Melitta, en een miniatuur naaimachine.
Lot de jouets anciens dont ours, poupées, chaises de poupées, deux services à thé miniature, une garniture Melitta miniature et une machine à coudre miniature.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#719Jules De Cort“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#687Een miniatuur samoeraihelm op houten staander.
Casque de samouraï miniature sur socle en bois tourné.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#505Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 1975 - 8027-6014, “De Steenkapster”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Overvloed”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Wegenwerkers”. 86-680, “Karabijnschieten”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grote werken” (zonder nummer).(..)
Dix différentes affiches propagandistes chinoise des années 70: 1975 - 8027-6014, “La tailleuse de pierre”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Abondance”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Travaux routiers”. 86-680, “Tir à la carabine”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grands travaux”.(..)No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#549Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973“Lezende monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moine lisant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 120 / 200

