#678
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
#766
Een groen marmeren zuiltje.
Colonnette en marbre vert.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40/50 -
#373
Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#251Guglielmo Pugi
“Jong zittend naakt met amfoor”. Gebeeldhouwd albast. Achteraan gesigneerd.
“Jeune nu assis avec amphore”. Albâtre sculpté. Signé au verso.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 500/600 -
#1
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.
Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/130 -
#188Comblain, Liège/
Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.
#486
Een metalen walvis op staander. (Enige verfschade).
Baleine en métal sur piétement en fer forgé. Usures.No longer availableDim. l: 141 cmEstimate: € 200/250 -
#195
Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
#590
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 350/450 -
#27
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met sterling zilveren montuur van Wolfers. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
#758Villeroy & Boch, Dresden
Een vierdelig koffie- en theestel van zachte pasta met plattelandsdecor 6326. Bijpassend een gebakschaal en vier bordjes. Onderaan gemerkt.
Garniture à café et à thé quatre pièces en pâte tendre à décor campagnard 6326. Ainsi qu’un plat à gâteaux et quatre assiettes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11cm - 22cmEstimate: € 40/60 -
#797
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.