Other lots in this auction
-
#827
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#596
Een compleet uniform van de artillerie van de Belgische burgerwacht, model 1899. Op mannequin.
Uniforme complet de l’artillerie de la garde civique belge, modèle 1899. Sur mannequin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#438Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976
Twee composities, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Deux compositions, technique mixte sur papier. Signées.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#427Goebel
Een paar meerkleurig porseleinen wijwatervaatjes, waarbij één naar ontwerp van M.I. Hummel en het andere naar M. Spötl. Bijgevoegd een jonge Christus van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Paire de bénitiers en porcelaine polychrome dont un par M.I. Hummel, l’autre par M. Spötl. Ainsi qu’un Christ en porcelaine blanche. Tous avec marque.No longer availableDim. h:11 cmEstimate: € 25/35 -
#677
Een oeil-de-boeufklok , versierd met inlegwerk van diverse houtsoorten, parelmoer en messing rond een albasten wijzerplaat.
Pendule murale oeil-de-boeuf décorée d’incrustations de différents bois, de nacre et de laiton entourant le cadran en albâtre.No longer availableDim. 62 x 51 cmEstimate: € 50/80 -
#123
Een driedelig schouwstel van kobaltblauw porselein en messing, versierd met vergulde decors in de stijl van het Sèvresporselein.
Garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et laiton aux décors dorés dans le goût des porcelaines de Sèvres.No longer availableDim. h: 43 & 33 cmEstimate: € 80/120 -
#24
Een lot van twee gravures:“Saint Mary’s Abbey, York”. 1721“Voorstelling van de industriële vooruitgang in de XIXe eeuw”.
Deux gravures: “Saint Mary’s Abbey, York”. 1721. Et “Le progrès industriel au XIXe siècle.”No longer availableDim. 18,5 x 37 & 18,5 x 30 cmEstimate: € 45/55 -
#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968
“Stilleven met witte rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#228
“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
“Femme noble”. Sculpture en bronze sur socle en pierre de taille. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/260 -
#611
Een Chinees porseleinen plaquette meerkleurige voorstelling van Boeddha met begeleidende tekst.
Plaquette en porcelaine de Chine à représentation polychrome du Bouddha, avec texte.No longer availableDim. 81 x 44 cmEstimate: € 320/360 -
#380
Een lotje zilver waaronder twee paar oorbellen, twee kettingen waarvan één met hanger, een kruisje en een speld.
Beaucoup d'argent comprenant deux paires de boucles d'oreilles, deux colliers, un avec pendentif, une croix et une épingle.No longer availableDim. 19,14 gEstimate: € 50/100 -
#187Marcel Taton
“Oh...Ange”. Bronzen beeld.
“Oh...Ange”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 400/600