#868Een lampenvoet van celadonporselein.
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#98Bronzen beeld van een Milo danseresje. Gemerkt.
#879Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
#236Een hoge kast in mahonie. Voorzien van één grote spiegeldeur, vier volle deuren en zeven laden. Subtiel inlegwerk en koperen beslag op de hoeken. Art Nouveau periode.
Une armoire haute en acajou. Une grande porte miroir, quatre portes pleines et sept tiroirs. Montures en cuivre sur les coins. Art Nouveau.No longer availableDim. 240 x 225 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#717Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#547Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
#104“Visserstafereel.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan een leerling van Vernet.
#292Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Zomers parkzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#232Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.
Un miroir en chêne sculpté, style Renaissance, décorations de têtes de lions et têtes d’anges.No longer availableDim. 182 x 130 cmEstimate: € 200 / 220