Similar lots by type
-
#393Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.
Un lot de 36 albums de Suske et Wiske, deux de Pats et un de Jerom.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#68Willy VandersteenEen lot van 55 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 50 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#328Willy VandersteenEen lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 53 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#509“Aziatisch dorpje”. Aquarel op linnen.
”Village asiatique”. Aquarelle sur lin.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#798EscadaEen handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#356Een reeks van vier rijkelijk gebeeldhouwde stoelen in barokke stijl, waarbij twee armstoelen.
Une série de quatre chaises richement sculptés, style Baroque, dont deux fauteuils.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 200300 -
#793Een olielamp van gedreven geel koper in barokke stijl op bronzen voet.
Une lampe à huile en cuivre jaune repoussé, style baroque, sur pied en bronze.No longer availableDim. h: 53 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#248Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
Un lustre sac-à-perles à perles en verre.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 160 -
#111“Oud koppel”. Een groep van zamak op arduinen sokkel.
”Vieux couple”. Un groupe en régule et socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#703Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#775Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 600 / 700 -
#105Jaeger-LeCoultre Swiss MadeEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct et bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto: 29,21 gEstimate: € 900 / 1000 -
#668Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#226Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.
Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.No longer availableDim. 218 x 210 x 51 cmEstimate: € 300 / 500

