Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De raadselachtige Mr. Barelli. Eerste uitgave. Ed. Lombard, 1956.
Bob De Moor

“De raadselachtige Mr. Barelli”. Eerste uitgave. Ed. Lombard, 1956.

”De raadselachtige Mr. Barelli”. Première édition. Ed. Lombard, 1956.
SKU: 2105190008.
Category: Strip.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #341
    Willy Vandersteen

    Een lot van vijftig albums van Suske en Wiske.

    Un lot de 50 bandes dessinées de Suske et Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #68
    Willy Vandersteen

    Een lot van 55 albums van Suske en Wiske.

    Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #393

    Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.

    Un lot de 36 albums de Suske et Wiske, deux de Pats et un de Jerom.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #328
    Willy Vandersteen

    Een lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.

    Un lot de 53 bandes dessinées de Suske et Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #450

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een parel.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une perle.
    No longer available
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #653

    Een Chinese porseleinen cache-pot met florale motieven en tekens.

    Un cache-pot chinois, décoration de motifs à fleurs et signes.
    No longer available
    Dim. Ø 58 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #23

    Een bronzen bas-reliëf met een afbeelding van Sint-Hubertus en de letters F.C.I.

    Un bas-relief en bronze, représentation de St Hubert et les lettres F.C.I.
    No longer available
    Dim. 14 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #738

    Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels.

    Un vase pansu en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #681

    Een design-vaas van meerkleurig glas.

    Un vase design en verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Victor Van Berckelaer
    Period: 1913-1975

    “Huizen in de sneeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Maisons sous la neige”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #802

    “Geometrische compositie.” Collage van papier.

    ”Composition géométrique”. Collage sur papier.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #212
    Henry Schouten
    Period: 1864 - 1927

    “Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.

    ”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée et restaurée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #444

    Een reeks van acht eikenhouten stoelen met fraai gesculpteerde bloemen in de rug en gedateerd 1778.

    Une série de huit chaises en chêne, décoration extraordinaire de fleurs sculptées dans le dos et datée 1778.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #563

    Een kalebasvormige vaas van brons, versierd met een draak in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Une gourde en bronze, décor de dragon en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #723

    Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.

    Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #746

    Een verguld smeedijzeren bijzettafel, versierd met korenhalmen en met een rond glazen blad.

    Une petite table en fer forgé doré, décoration d’épis de blé et une tablette ronde en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More