#68Willy VandersteenEen lot van 55 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
#328Willy VandersteenEen lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
#393Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.
Un lot de 36 albums de Suske et Wiske, deux de Pats et un de Jerom.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#46Een notenhouten bergère in Régencestijl.
#812“Gebouw te Tokio”. Een Japanse houtsnede (harimaze-prent). Vermoedelijk Hiroshige. XIXe eeuw.
”Immeuble à Tokyo”. Une gravure sur bois japonaise. (Image Harimaze).No longer availableDim. 11 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#686Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
#783Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof in cartouches op een achtergrond van bloemen en perziken. Eén gemerkt onderaan.
Une paire de vases en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages à la cour en cartouches sur fond de pêches et fleurs. Un avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#128Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.
#358MusimaEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#88Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.
#261Swarovski“Harlekijn”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2001. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Arlequin”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Anton Hirzinger. Edition annuelle 2001. Dan la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 75 / 90