#68Willy VandersteenEen lot van 55 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#328Willy VandersteenEen lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
#393Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.
Un lot de 36 albums de Suske et Wiske, deux de Pats et un de Jerom.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#815Cornelius Andriessen, Bergen-op-ZoomEen houten klokje. Compleet met slinger en sleutel.
#20Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague Art Déco en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 200 / 300 -
#309A.D.M.“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
#577“Boeddhistisch personage met staf en tempel in de hand”. Een ivoren beeldje. Staf en armpje beschadigd.
Un personnage Bouddhique avec un bâton dans la main et un temple dans l’autre main. Une statue en ivoire. Le bâton et un bras ont des dégâts.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 350 / 400 -
#135Een 18 karaats drie kleuren gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.
Une bague en or en trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,29 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 400 / 500 -
#566DahadjEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#718Een houten Afrikaans houten fetisjbeeld.
Une statue africaine en bois, fétiche.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#477Een design vaas in kleurloos kristal. Jaren ‘70.
#267Een gepolychromeerd houten schommelvarken.
Un cochon à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 60 / 100