Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De raadselachtige Mr. Barelli. Eerste uitgave. Ed. Lombard, 1956.
Bob De Moor

“De raadselachtige Mr. Barelli”. Eerste uitgave. Ed. Lombard, 1956.

”De raadselachtige Mr. Barelli”. Première édition. Ed. Lombard, 1956.
SKU: 2105190008.
Category: Strip.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #341
    Willy Vandersteen

    Een lot van vijftig albums van Suske en Wiske.

    Un lot de 50 bandes dessinées de Suske et Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #68
    Willy Vandersteen

    Een lot van 55 albums van Suske en Wiske.

    Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #328
    Willy Vandersteen

    Een lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.

    Un lot de 53 bandes dessinées de Suske et Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.

    Un lot de 36 albums de Suske et Wiske, deux de Pats et un de Jerom.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #488
    Val St. Lambert

    Een reeks van twaalf kleurloos kristallen onderzetters met gesatineerde bloemendecors. Gemerkt.

    Une série de douze sous-verres en cristal incolore, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #169
    Auguste Gerboux
    Period: 1838 - 1878

    Weidelandschap met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1868.

    ”Paysage champêtre et vaches”. Huile sur toile. Signée et datée 1868.
    No longer available
    Dim. 47 x 64 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #694

    Een gefineerd kaptafeltje in Transitionstijl.

    Une coiffeuse en bois de placage, style Transition.
    No longer available
    Dim. b: 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #53

    Een Engelse samovar van rood koper met houten handvatjes, gedragen door berenkopjes. XIXe eeuw. Twee eikelvormige schroefjes van de handvatten manco.

    Un samovar anglais en cuivre rouge à manches en bois, porté par des têtes d’ours. Deux vis de forme conique aux manches manquants.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    “Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Delen 1 tem 6.

    ”Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Volumes 1 -6.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 1809
  • #219

    “Voorstelling van een aap die een kat de kastanjes uit het vuur doet halen”. Olieverf op doek. Achteraan een oude toeschrijving aan Frans Snyders. Herdoekt.

    ”Une représentation d’un signe qui fait qu’un chat sort les châtaignes du feu”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Frans Snyders. A été retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #791

    Twee oude bijlen met houten stelen.

    Deux anciennes haches à manche en bois.
    No longer available
    Dim. l: 72 en 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #523

    Een voorstelling van Boeddha van gepolychromeerd hout. Eind XIXe eeuw.

    Une représentation de Bouddha en bois polychrome. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #196

    Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.

    Une garniture de salon, comprenant un canapé à trois places et deux fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Revêtement en velours beige. Etat neuf.
    No longer available
    Dim. 220 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #44

    “Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 49 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244
    Adolphe Poot
    Period: 1924 - 2006

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #278

    “Poseidon”. Een bronzen beeld.

    ”Poséidon”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More