#328Willy VandersteenEen lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
#393Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.
#68Willy VandersteenEen lot van 55 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 50 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#784Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
#336Een XIXe eeuwse scheepskoffer van de HMS Kingston met op de zijpanelen ‘VR’ voor ‘Victoria Regina’ en ‘God save the Queen’. 1842.
#877Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
#510Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en in briolette geslepen amethisten met een gezamenlijk gewicht ± 6 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et des améthystes taille briolette ayant un poids total de ± 6 ct.No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 700 / 800 -
#549“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#128Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.
#902Gedeelte glasservies van kristal.
#492“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Bogaert.
#499Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
#262Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#708“Moeder met zogende kroost”. Een Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois: “Mère allaitant ses enfants”.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120