Similar lots by type
-
#68Willy VandersteenEen lot van 55 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#393Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.
Un lot de 36 albums de Suske et Wiske, deux de Pats et un de Jerom.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#328Willy VandersteenEen lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 53 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 50 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#725Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#728Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.
Une statue africaine fétiche aux clous.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#326Een paar notenhouten cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils cabriolet style Louis XV, revêtement en tapisserie.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 120 / 200 -
#253Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.No longer availableDim. l: 83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360 / 400 -
#444Een reeks van acht eikenhouten stoelen met fraai gesculpteerde bloemen in de rug en gedateerd 1778.
Une série de huit chaises en chêne, décoration extraordinaire de fleurs sculptées dans le dos et datée 1778.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#834J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#768Een gebeeldhouwde voorstelling van een Bodhisattva.
Une représentation sculptée de Bodhisattva.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#303Twee balustervormige onyxen siervaasjes.
Deux petits vases balustre en onyx.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#685Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or de deux couleurs 18 ct.No longer availableDim. 16,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#177Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal mauve et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#637“Wijze en kind”. Een groep van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et enfant”. Un groupe en ivoire polychrome sculptée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#562“Baders aan zee”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Regaut.
”Baigneurs à la mer”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘ Regaut’.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 200 / 250

