#393Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.
#328Willy VandersteenEen lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
#68Willy VandersteenEen lot van 55 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 50 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#448Een lot van drie paar koperen kandelaars en één paar van verzilverd metaal.
#402Een originele affiche van de Burgerbescherming.
#614Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
#783Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof in cartouches op een achtergrond van bloemen en perziken. Eén gemerkt onderaan.
Une paire de vases en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages à la cour en cartouches sur fond de pêches et fleurs. Un avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#212Henry SchoutenPeriod: 1864 - 1927“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée et restaurée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#300Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une tanzanite ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 950 / 1100 -
#86Een zwart en zilver gelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
#672Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#836Een witmetalen schildersezel.
#909Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.