Other lots by Vandersteen
-
#308Willy Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
”De Rode Ridder”. Un lot de 100 albums.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#57Willy Vandersteen
“Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.
”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.No longer availableEstimate: € 20 / 30
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#749
Main gauche van staal.
Main gauche en acier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#604
Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#406
Een ovaal dienblad van mahoniehoutfineer met een ingelegde schelp van fruithout. Op staander. Engeland, XIXe eeuw.
Un plateau ovale en bois de placage acajou avec une coquille incrustée en bois fruitier. Sur Pied. Angleterre, XIXième siècle.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 180 / 200 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937
Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#537
Een vaas met famille-rosedecor.
Vase en porcelaine à décor famille rose.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 180 -
#550Swarovski
“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking en met display.
“L’unicorne”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Martin Zendron. Edition annuelle 1996. Dans une boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#731
Vier appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
Quatre appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#769Guido Vanderheyden
“Profiel van een man”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd op tien exemplaren en gedateerd 2005 & 2007 buiten de plaat.
“Profil d’un homme”. Deux eaux-fortes signées, numérotées sur dix exemplaires et datées 2005 et 2007 hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 15 & 24,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#627
Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.
Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#370Royal Canadian
Veertien verschillende zilveren munten van 1981. In originele etui. En vier Chinese munten van 5 Yuan, telkens 22,22 g zilver met certificaat en in originele doos. We voegen er 18 velletjes bladgoud aan toe.
Monnaie Royale Canadienne, étui d’origine contenant 14 pièces en argent resp. argent et cuivre. Ainsi que 4 pièces chinoises de 5 yuan en argent (chaque fois 22,22 g) avec certificat et dans la boîte d’origine. Nous ajoutons 18 petites feuilles d’or.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#495Swarovski
Een lot van vier diertjes van geslepen en deels gesatineerd kristal, bestaande uit een papegaai, een toekan, een uil en een ijsvogel. We voegen er twee vierkante en twee zeshoekige sokkeltjes aan toe.
Lot de quatre animaux en cristal taillé et partiellement satiné comprenant un perroquet, un toucan, un hibou et un martin pêcheur. Nous ajoutons deux socles carrés et deux hexagonaux.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427
Een schemerlampje gemonteerd op een wierookbrander van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
Une lampe montée sur un brûle-parfum en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de dragons.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 30