Other lots by Capodimonte
-
#780Capodimonte“Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#268Capodimonte“Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100
Similar lots by type
-
#769Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
Une collection de figurines de biscuits multicolores.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#93“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#717Goebel, Germany“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 70 -
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#707Goebel, Germany“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#760Goebel, Germany“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#83“Moeder met kinderen”. Een biscuit groep. Oostenrijk. Schilfer aan de basis.
Mère avec enfants . Groupe en biscuit. Autriche. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Goebel, Germany“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.
Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#727Goebel, Germany“Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#307“La Guerre et l’Occupation”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947 Gelimiteerd op 500 exemplaren.
“La Guerre et l’Occupation”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947. Limité à 500 exemplaires.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#508Twee gedreven verzilverd metalen theedozen en een beker op hoog dienblad. Oosters werk.
Deux boîtes à thé en métal argenté martelé et une tasse sur un plateau haut. Travail oriental.No longer availableDim. h: 14 - 32 cm; Ø: 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631César BailleuxPeriod: °1937“Compositie”. Een kunstwerk van gepolychromeerd plaaster onder plexi. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Composition. Plâtre polychrome sous plexi. Signée et datée 1995.No longer availableDim. 38 x 30 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#431Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H.15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#392Een Lodewijk XVI crapaud met grijsgelakt houtwerk. Oorspronkelijke bekleding (te vernieuwen).
Crapaud Louis XVI en bois laqué gris. Couverture d’origine (à remplacer).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#54H. Mary“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pêches . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha thaï debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 K gravé.No longer availableDim. 17,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#62Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Vaas met rode dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase aux dahlias rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#169Albert Likeke MongitaPeriod: 1916-1985“Personages bij een hut in het oerwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Personnages près d'une cabane dans la jungle . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#646Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180 / 240

