Other lots by Dali
#532Salvador Dali
“De Zonnewagen van Helios”. Litho. Gesigneerd en genummerd 125/250 buiten de plaat.
"Le char solaire d'Hélios". Lithographier. Signé et numéroté 125/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 150/250 -
#522Salvador Dali
"Cavalier". Lithographier. Signé et numéroté 221/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 120/200
Masker in gesculpteerd hout, deels ingekleurd, Baoulé - Ivoorkust.
Masque en bois sculpté, en partie coloré, Baoulé - Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h49cm x b22cmEstimate: € 45/55 -
#655
Een set van twee dokterstasjes in bruin leer met messingen sluitingen.
Lot de deux trousses de médecin en cuir marron avec fermetures en laiton.No longer availableDim. L 42 & 22 cmEstimate: € 50/60 -
#516
Een mid century vitrine met koperbeslag en twee bolglazen wanden.
Une vitrine du milieu du siècle avec des montures en cuivre et deux parois de verre convexes.No longer availableDim. 135x46x180 cmEstimate: € 180/240 -
#665Mercator Fonds
Lot 7 kunstboeken; Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden, Vlaanderen en Engeland, Apocalypse, Galbert van Brugge, De Gouden eeuw van Antwerpen, De Hanze, Willem De Zwijger.
#40
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 250/350 -
#69Mary Jacques
“Meisje met parasol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#171
Een paar bronzen beeldjes, liggende leeuwen.
#568Pathé-Baby
Filmprojector “Pathé Baby” in houten omkasting, met documentatie.
#133Lodewijk Van BoeckelPeriod: 1857-1944
Een smeedijzeren rozenstruik. Gesigneerd.
#402Fabian
“Nar”. Zeefdruk. Genummerd 2263/3000 buiten de plaat.
#340
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een grote rookkwarts van +- 15 ct.
#316
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII. Doublé de velours écru.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 60/100