Similar lots by type
-
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/80 -
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60/80 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60/80 -
#454Capo di Monte
Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#227
Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#217
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#691
Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90/110 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60/80 -
#707
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40/60 -
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africaine de divers personnages.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60/100 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#734
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#717
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Une statue africaine en ébène, non-figurative.No longer availableDim. h:97 cmEstimate: € 40/60 -
#711
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 50/80 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/300 -
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300/500 -
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50/80 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/100 -
#258
Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150/180 -
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#347
“Moeder Gods”. Een Griekse icoon.
”La Sainte-Mère”. Une icône grecque.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40/50 -
#64
Twee oude gravures:- “Liers Karthuisersklooster”. R. Blokhuysen. - “Plattegrond van Lier”.
Deux anciennes gravures:- “Le Couvent de l’Ordre des Chartreux à Lier”, R. Blokhuysen.- “Plan de Lier”.No longer availableDim. 36 x 46 & 42 x 53 cmEstimate: € 50/80 -
#838
Een driedelig schouwstel met twee opaalglazen vazen en een dekselvaas met handgeschilderde bloemen en decors van romantische koppeltjes in cartouches.
Une garniture de cheminée à deux vases en verre d’opale et un vase à couvercle, décors de fleurs peint à la main et de couples romantiques en cartouches.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100/150 -
#447
Drie z.g. slavenbeeldjes van gepolychromeerd gips.
Trois statues dites d’esclaves en plâtre polychrome.No longer availableDim. l: 20 & h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Een lot van zeven met de hand beschilderde doosjes in ‘Bois de Spa’. Eind XIXe eeuw.
Un lot de sept boîtes peint à la main, ‘Bois de Spa’. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#326
Een paar notenhouten cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils cabriolet style Louis XV, revêtement en tapisserie.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 120/200 -
#296
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600/650 -
#505
Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.
Un cache-pot chinois, famille noire, pivoines et faisans d’or.No longer availableDim. h: 22,5 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80/120 -
#48
Een barokke waterspuwer van brons. Op houten wandplaquette.
Une gargouille en bronze, style Baroque. Sur plaquette en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 550/650 -
#268Royal Dux
Een art nouveau siervaas van zachte pasta, versierd met planten en een jonge vrouw in hoogreliëf en met vergulde accenten.
Un vase en pâte de verre Art Nouveau, décoration de plantes et une jeune fille en haut-relief, accents dorés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240