Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De snoeiers”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
Ogata Gekko
Period: 1859-1920

“De snoeiers”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.

”Les découpeurs.” Une gravure sur bois. XIXième siècle.
Dim. 35 x 21,5 cm
SKU: 1906180574.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #574
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #465

    Een bronzen buste op zwart marmeren sokkel en een bronzen armband.

    Un buste en bronze sur socle en marbre noir. Bracelet en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #145

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,77 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #141
    Jef Lambeaux

    Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.

    Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209
    Paul Permeke
    Period: 1918 - 1990

    “Haven in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Port, Bretagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 150 cm
    Estimate: € 1700 / 2000
  • #451

    - Lot van vier borden en schotels: - een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm. - een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling). - een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm. - Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm

    Lot de quatre assiettes et plats: - une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm. - un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration). - un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm. - Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cm
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #505

    Een Afrikaans helmmasker van gepolychromeerd hout, bovenaan getooid met een vogel.

    Un masque casque africain, décoration d’un oiseau au dessus. Bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #422

    Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.

    Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #599

    “Abstract werk”. Gemengde techniek op board. Draagt een handtekening: ‘Mogan’. Enkele kleine beschadigingen.

    ”Travail abstrait”. Techniques mixtes sur carton. Porte une signature: ‘Mogan’.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #634
    Bayel, France

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #241

    Een zwartgelakte houten wandelstok met een verzilverde handgreep in de vorm van twee vrouwelijke naakten.

    Une canne en bois laqué noir à manche argenté représentant deux nus féminins.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #154
    Adolphe Poot
    Period: 1924 - 2006

    “Bosweggetje naast een riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Petit chemin forestier auprès d’un petit cours d’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.

    Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.
    No longer available
    Dim. 191 x 179 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More