Similar lots by type
-
#649
Een ingekleurde ets met een voorstelling van Antwerpen in 1587.
Eau-forte colorée représentant la ville d’Anvers de 1587.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#654
Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.
Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#544Hélène Keil
Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en èèn genummerd 10/40 en gedateerd 1974.
Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et une numérotée 10/40 et datée 1974.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#669
Een lot grafiek, bestaande uit vierentwintig zichten op Nederlandse steden, kerken, kastelen, enz.
Lot de gravures comprenant 24 vues de villes, châteaux et églises hollandais etc.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#682
“Deuxième suite de chevaux No. 21 & 22”. Twee kleurengravures naar Horace Vernet. Schade aan de kaders.
“Deuxième suite de chevaux N° 21 et 22”. Deux gravures en couleurs d’après Horace Vernet. Cadres abîmés.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#469
Twee ingekaderde staatsiefoto’s van Koning Albert II en Koningin Paola.
Deux photographies d’apparat du roi Albert II et la Reine Paola.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#542Hélène Keil
Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en resp. genummerd 23/40 & 24/40.
Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et respectivement numérotées 23/40 et 24/4O.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#462
L’auge de la vie”. Houtsnede. Gesigneerd, genummerd 3/50 en gedateerd 1953.
“L’Auge de la Vie”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 3/50 et datée 1953.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#454
“Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.
“Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#354R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#564Ch. Mayer
“Johannes de Doper”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd 1972 buiten de plaat.
“Jean Baptiste”. Eau forte en couleurs. Signée et datée 1972 hors planche.No longer availableDim. 29 x 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#582
“Intrede van de Moeder van de Franse Koning te Antwerpen en Brussel”. Twee gravures uit de XIXe eeuw.
“La Joyeuse Entrée de la Mère du Roi de France à Anvers et à Bruxelles”. Deux gravures du XIXe siècle.No longer availableDim. 24,5 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#574Jef Van Grieken
“Mechelen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 29/50 buiten de plaat.
“Malines”. Eau forte. Signée et numérotée 29/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 78 cmEstimate: € 20/30 -
#562Jan Leenknegt
“Tentoonstelling”. Ets. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat 9/25 en 1971.
“Exposition”. Eau-forte. Signée, numérotée 9/25 et datée 1971 hors planche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#672
Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.
Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#722
Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.
Carte topographique de la ville d’Anvers de 1581. Gravure sur cuivre.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#472
“Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.
“Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#639
Een reproductie van een XVIIe eeuws beschrijvend zicht op de rede van Antwerpen, uitgegeven door het Mercatorfonds.
Reproduction d’une vue d’Anvers du XVIIe siècle, éditée par la Fondation Mercator.No longer availableDim. 180 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#632Daniel Winkelmans
“O. L. Vrouwekathedraal te Antwerpen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/950.
“La Cathédrale d’Anvers”. Lithographie. Signée et numérotée 67/950.No longer availableDim. 31 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#684Jef Van Grieken
“Poort van het Hof van Eden” & “Portaal”. Epreuve d’artiste en de eerste genummerd 11/75.
“Porte du Paradis Terrestre” et “Portail”. Epreuve d’artiste, la première numérotée 11/75.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#279Norbert Gouneutte
“Scheldezicht”. Ets. Gesigneerd buiten en binnen de plaat. Gedateerd 1881.
“Vue de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche et datée 1881.No longer availableDim. 9 x 27,5 cmEstimate: € 20/25 -
#444Jaak Gorus
“Scheepswerker”. Een ets. Gesigneerd en als geschenk aan Jos Tilleux.
“Laboureur”. Eau-forte. Signée et dédiée à Jos Tilleux.No longer availableDim. 29 x 24,5 cmEstimate: € 20/25 -
#652
“De vlucht naar Egypte”, “Aanbidding der wijzen” en “St. Christoffel”. Drie oude gravures.
“La fuite en Egypte”. “L’adoration des Mages” et “St-Christophe”. Trois gravures anciennes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#122C. Galle
“Christus aan het kruis”. Een XVIIe eeuwse ets naar een werk van Rubens.
“Le Christ crucifié”. Eau-forte du XVIIe siècle d’après Rubens.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#360
Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400/600 -
#394
“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100/140 -
#433Rita Livio
Een oude accordeon, afgewerkt met paarlemoer en inlegwerk. Kleine slijtage en manco’s.
Accordéon ancien décoré de nacre et d’incrustations. Quelques usures et manquants.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#759L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#297
Een vaas van blauw glas met vergulde motieven op de buik en rand.
Vase en verre bleu aux motifs dorés sur la panse et le col.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/35 -
#314
“Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.
Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 400/450 -
#690
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#517
Een paar aardewerken vazen op dito sokkels. Versierd met personages. Satsuma, omstreeks 1900. Sokkels en vazen gemerkt. Eén vaas erg beschadigd en gelijmd, de andere in goede staat.
Paire de vases en faïence sur socles également en faïence. Décor de personnages. Satsuma vers 1900. Socles et vases marqués sous la base. Un vase très abîmé et recollé, l’autre en bon état.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 200/240 -
#452
Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.
Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#665
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/250 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 900/1000 -
#67
“
- Het leven van de oude profeet Elia”. Een Russische bronzen reisicoon en een kleine koperen ajour voorstelling van de Hof van Eden met twee personages in reliëf(?).
“ - la vie du vieux prophète Eli”. Icône de voyage russe en bronze et une petite représentation du paradis terrestre avec deux personnages en relief.No longer availableDim. 16 x 13 & 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 80/100