#392Trente“Wijngaertstraat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Wijngaertstraat”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30x23cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Delvaux, BruxellesEen agendacover, model ‘Modula’, van oranje leder.
#49M. Baume“Begijnhof.” Olieverf op doek.
« Béguinage ». Huile sur toile.No longer availableDim. 33,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#404Franz Herbelot“Parijs’ straatzicht.” Aquarel op papier.
"Vue sur la rue parisienne." Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 11 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584Jan De Bruin“In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Dans un lit étrange". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50x35cmEstimate: € 40 / 60 -
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,48 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1550 / 1650 -
#440Delvaux, BruxellesEen grote zwart lederen portefeuille.
Un grand portefeuille en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#364“De bevruchting.” Gemengde techniek.
#545Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
#25Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 550 / 600 -
#596Een ovaal bijzettafeltje. Jaren ‘20.
Une table d'appoint ovale. Années 20.No longer availableDim. 76 x 72 x 50 cmEstimate: € 40 / 60