Other lots by Vandersteen
#328Willy VandersteenEen lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
#68Willy VandersteenEen lot van 55 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#517Een zittende Boeddha van brons. Eind XIXe eeuw.
#856Een reeks van zes gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une série de six chaises sculptées style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#57Een houten kolompendule. Zonder sleuteltje.
#112“De naaister”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd.
”La couturière”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent dans l’esprit du XIXème siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#43“Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
#266Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
#136Een marqueterie tafel met laden.
#342“Nomaden te paard bij een oase”. Olieverf op doek. Recenter atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw.
”Nomades à cheval et oase”. Huile sur toile. Travail d’atelier récent dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#818Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70