#643
“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
#714
Drie Chinese houten kaders met reproducties van houtsneden.
#238
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#275Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#269E. Sanders
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#29
#724Anton Heyboer
“Het gebed”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
#178Atelier-Edition
8 albums et cassettes de luxe contenant des timbres postes allemands aux cachets premier jour, chaque fois avec un dépliant explicatif et les représentations des autres dessins non retenus. 1995-2002.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#143
Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
#154Auguste MusinPeriod: 1852 - 1923
“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400/1800 -
#198C. Detouche à Paris
#410
Een 18 karaats geel gouden graveerde ring bezet met een parel.
Bague en or jaune 18 ct gravée et sertie d’une perle.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 100/150