Similar lots by type
-
#833
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#173
“Struisvogel”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Autruche”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300/400 -
#221
“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#658Murano
Glazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70/100 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200/1500 -
#217Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderieNo longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420/500 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480/550 -
#197
“Paarden”. Een bronzen groep naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre de P.J. Mene.No longer availableDim. L 50 cm; H 32 cmEstimate: € 700/900 -
#187Clodion
Baccantisch tafereel
Scène Baccantique.No longer availableDim. H 52,5 cmEstimate: € 600/800 -
#771
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 20/30 -
#369
“Buildrager”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkeltje.
“Porteur”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#177
“Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 500/700 -
#631Lazarus TakawiraPeriod: °1952
“My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.
“My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/250 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650/750 -
#233Mierriet Bellens
“Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.
“Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#237Bouret
Beeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.
Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 120/150 -
#56
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. H: 56 cm B: 68 cm D: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#618Garrison MachinjiliPeriod: °1963
“Vrouwentorso”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Gemonogrameerd.
“Torse féminin”. Une statue en Serpentine sculptée. Monogramme.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#834
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#372
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.
“Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#632
“Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200 -
#621
Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.
Chat assis en bronze à patine foncée. Collier doré. D’après un exemple par Amerigo Tot.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#758Sitzendorf
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#607
Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 130/160
Other lots in this auction
-
#205
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons 18 ct en or jaune.No longer availableDim. 50,08 gEstimate: € 1200/1400 -
#757
Een lot van 18 Nederlandstalige en Franstalige strips en, albums, waaronder verhalen van Hérgé, de Smurfen, Bécassine, enz.
Lot de 18 albums de bandes dessinées en Néerlandais et Français dont Hergé, les Schtroumpfs, Bécassine etc.No longer availableEstimate: € 25/45 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,14 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 900/1000 -
#274
“Brug over de Fontanka” en “Oever van de Neva”. Een paar aquarellen met zichten op St. Petersburg. Waarvan één gesigneerd W. Tsjedov (?).
“Pont sur la Fontanka” et “Rive de la Neva”. Paire d’aquarelles aux vues de Saint-Pétersbourg. Dont une signée W. Tchedov (?).No longer availableDim. 15 x 14 cm & 11 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#191Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel “Woerffel, St. Petersburg”.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet “fonderie Woerffel, St-Petersbourg”.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800/1000 -
#794
Een fauteuil-en-cabriolet van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout. Bekleding op te frissen.
Un fauteuil cabriolet en bois patiné blanc et polychrome. Revêtement a changer.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#461
Een groot lot schelpen.
Grand lot de coquilles.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#570
Een gefineerd bijzettafeltje in empirestijl met één lade in de gordel, versierd met marquetterie en verguld bronsbeslag.
Une petite table d’appoint en placage, style Empire, avec un tiroir dans la ceinture, décoré avec de la marquetterie en cuivre doré.No longer availableDim. H: 77 cm B: 68 cm D: 48 cmEstimate: € 260/300 -
#709
“Marco Polo”. Een schaalmodel driemaster.
“Marco Polo”. Une miniature d’un trois mats.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#522Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40/50 -
#7
Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit zes verschillende personages.
Lot de biscuits polychromes comprenant six personnages différents.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#723Leonardo Collection
Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.No longer availableEstimate: € 100/120