#508Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#357Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
#49Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#607Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
#595Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#577Zes diverse beeldjes van koper en brons geïnspireerd op de Luba-kunst.
#491Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse personages.
#189Een grote goudgepatineerde houten schouwspiegel met een kuif in de vorm van een bloementuil, geflankeerd door twee putti.
Puits dans une ferme . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 21,5 x 18,5 cmEstimate: € 60 / 80