#372Rémy Cornelissen“Don Quichote”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
Don Quichotte . Lithographie. Signée et E.A. à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#236Drie stroken Oosters patchwork met personages.
#616Een gebeeldhouwde Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
Un socle en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. 85 x 42 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#594Not Under command -MeteoriteEen scheepslantaarn van messing en koper.
#412“Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.
Nu assis . Dessin à la craie bleue. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#453Een gesculpteerd Afrikaans ivoren beeld. Begin XXe eeuw.
Une statue en ivoire africain sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#441Een antiek ivoren duivelsballetje op staander.
#482“Lammeren”. Twee olieverfschilderijen op board. Beide gesigneerd. Eén ruitje kapot.
Agneaux . Deux peintures à l'huile sur carton. Tous deux signées. Un verre cassé.No longer availableDim. 57,5 x 46 & 28,5 x 29 cmEstimate: € 400 / 500 -
#331Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
Un vase en verre à décor de chardons doré. Verre de Bohême.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30 / 60 -
#409Rémy Cornelissen“Pastorale scène”. Litho. Gesigneerd en met opdracht d.d. 1982.
Scène pastorale . Lithographie. Signée et dédicacée datée de 1982.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 50 / 60 -
#51Boch La LouvièreEen grote aardewerken vaas met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt. Decor 2813 door Chevalier.
Grand vase en faïence à décor de fleurs en relief multicolore. Marqué en bas. Décor 2813 de Chevalier.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
Un lot de cuillères souvenirs dans lesquelles huit allemandes (800 ‰ d'argent), une suisse (800 ‰) et quatre belges (argentées).No longer availableDim. zilver: 84,95 gEstimate: € 40 / 50