Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
De Toqueville. “Democracy in America”. Ed. The World’s Great Classics 1899. 2 delen.

De Toqueville. “Democracy in America”. Ed. The World’s Great Classics 1899. 2 delen.

De Toqueville. Democracy in America . Ed. The World's Great Classics 1899. 2 vols.
SKU: 2505210071.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #226

    Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.

    Un beau kilim persan aux motifs géométriques. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 304 x 180 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #137

    Pendule van wit marmer. Gemerkt Ernuld Collet, Chimay.

    Pendule de cheminée en marbre blanc. Marquée Ernuld Collet, Chimay.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #529

    Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.

    Un collier en or jaune 18 carats avec plaque de baptême. Marguerite 23 01 1917.
    No longer available
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Un pied de lampe avec un abat-jour en verre teinté dans le style de Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #278

    Een aardewerken tazza met fijn bloemenmotief in Lodewijk XV -stijl.

    Une tazza en faïence à fin motif floral de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #104
    Period: 1830-1853

    “Les Pecheurs de ‘lAdriatique.” Gravure uit midden 19de eeuw. Gemaakt door Zachée Prévost, naar Louis Léopold Robert. Gedrukt door Goupil & Cie (Goupil & Rittner - Chardon jne. & Giraudet).

    Les Pêcheurs de l'Adriatique . Gravure du milieu du XIXe siècle réalisée par Zachée Prévost d'après Louis Léopold Robert Imprimée par Goupil & Cie (Goupil & Rittner - Chardon jne. & Giraudet).
    No longer available
    Dim. 53 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #521

    Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van rituele keizerlijke scènes en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise à décor multicolore de scènes rituelles impériales et d'objets de valeur. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #305

    Een 18 K geelgouden ronde ketting.

    Chaîne ronde en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 13,46 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #296

    Een zwartgelakt naaitafeltje met wortelnootfineer op het blad en met spiegel aan de binnenkant.

    Une table à coudre laquée noire avec placage de ronce de noyer sur le dessus et miroir à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 51 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #483

    Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux différentes théières en porcelaine chinoise multicolores. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #315

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.

    Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif “Qu’hier, Que demain”.
    No longer available
    Dim. 5,94 g
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More