Similar lots by type
-
#124Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#162Hilde Hendrickx
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#349Smolders
“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 200/250 -
#432
“Ploeger bij valavond”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Laboureur au crépuscule”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#164Hilde Hendrickx
“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#29José Wolff
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#529Hilde Hendrickx
“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80/120 -
#267F. V. D. Hofstade
“Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#159Jef VaesPeriod: °1920
“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 50/80 -
#797Julien t ‘FeltPeriod: 1874 - 1933
“Dorpsfeest”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Fête de Village”. Crayon sur papier. Signé et daté en 1930.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#452
“Bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
“Village de montagne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#339Gust Dierickx
“Landbouwer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
“Paysan”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘56.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#479
Een Chinese prent van een wijze. Gemengde techniek op papier.
Estampe chinoise représentant un sage. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#354Jef Wauters
“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#786Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#800
“Egyptische fantasiewereld”. Pastel op papier.
“Monde Fantastique Egyptien”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#12L. Foster
“Stadszicht met de Burggracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#319H. Opdebeeck
“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#53Delft
Aardewerken tabakspot met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Pot à tabac en faïence à couvercle en étain. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#245Ralph Lauren
“Safari”. Een parfum van 30 ml in cadeauverpakking.
“Safari”. Parfum de 30 ml dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#129Beaufort
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#600
Een groot bureau in Lodewijk XV-stijl met lederen blad en verguld bronzen beslag in de geest van Boulle.
Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.No longer availableEstimate: € 2000/2200 -
#476
Twee stoelen in barokke stijl van gesculpteerd eikenhout.
Deux chaises en style baroque sculpté en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#659Frieda Penne
“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#352
“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#227Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893
“Nemrod”. Een bronzen beeld naar aanleiding van het ‘Salon des beaux arts’. Met gieterijstempel.
“Nemrod”. Sculpture en bronze à l’occasion du Salon des Beaux Arts. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 350/450 -
#515
Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.
Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#693
Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.
Chef de guerre chinois et sage sur animal fabuleux en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#483
Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
Trois dagues et une hache. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#533
Een Perzisch miniatuur van een Perzische danseres. Safavidische dynastie XVIIe eeuw.
Miniature persane représentant une danseuse. Dynastie des Safavides du XVII siècle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 420/460