Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De val van Christus”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.
Jules Van Ael
Period: 1912 - 1997

“De val van Christus”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.

“La chute sous la croix”. Eau-forte. 1e état, signée hors planche.
Dim. 34,5 x 24,5 cm
SKU: 2808180779.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #779
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #282
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #835
    Kazak

    Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.

    Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.
    No longer available
    Dim. 195 x 64 & 61 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.

    Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #689

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Paalen”.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Paalen”.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #697

    Stempel in de vorm van een draak van gebeeldhouwd ivoor. Japan, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    Cachet en forme de dragon en ivoire sculpté. Japon, vers 1900. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #556

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #285

    Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.

    Une chevalière en or jaune 18 ct avec initiales.
    No longer available
    Dim. 12,40 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #838

    Drie gemarquetteerde bijzettafeltjes, waarbij het kleinste als muziekdoos. Het laatste met beschadigde scharniertjes.

    Trois petites tables de gigogne avec décoration de marquetterie, dont la plus petite table est une boîte à musique, mais des charnières endommagées.
    No longer available
    Dim. b: 65, 50 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #654

    Klokstel van aardewerk en koper. Pendule en twee kandelaars.

    Une garniture de cheminée en cuivre et faïence, comprenant une pendule et deux chandeliers.
    No longer available
    Dim. H. 79 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #428

    Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.

    Deux masques japonais en bois laqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #661

    Een paar albasten bustes met marmeren basis.

    Une paire de bustes en albâtre sur une base de marbre.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351
    Val St. Lambert

    Een kom met schotel van geslepen kleurloos kristal met vergulde monturen. Beide gemerkt.

    Bol et plat en cristal taillé incolore aux montures dorées. Avec marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More