Similar lots by type
-
#263
“Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#293
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple musicien.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#243
Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.
Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/60 -
#273
“Conversatie bij de fontein”. Een groep van monochroom wit porselein. Enkele restauraties.
“Conversation devant la fontaine”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#408
Een milieu-de-table van monochroom wit biscuit, versierd met saterkoppen, engeltjes en bloemenguirlandes. Op messingen voet.
Un milieu-de-table en biscuit blanc monochrome, décoration de têtes de satyres, anges et guirlandes de fleurs. Sur pied en laiton.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#253
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en een engeltje met een bloemenmand.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et d’un angelot au panier de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#283
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple d’angelots. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#58
Een oude kaugomballenautomaat van kunststof.
Distributeur à chewing gum ancien en plastique rouge.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/70 -
#536
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250/350 -
#428
Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.
Deux masques japonais en bois laqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#349
“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
”Cours du Rhin”.Une carte ancienne mise en couleurs. Maillart et soeur. Bruxelles.No longer availableDim. 42,5 x 33,5cmEstimate: € 75/100 -
#594
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl met een schild in de kuif.
Un trumeau en bois doré style Louis Philippe avec un blason dans la coiffe.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 220/300 -
#145
Een 18 karaats art deco geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct Art Déco avec un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 28,96 gEstimate: € 350/450 -
#279Juliaan SeverinPeriod: 1888-1975
“Bloesems en vee bij een Waaslandse hoeve” Olieverf op doek. Gesigneerd
“Fleurons et bétail près d’une ferme waeslandaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#333
Vier ingekaderde tegels van Delfts aardewerk met verschillende decors.
Quatre carreaux encadrés en faïence de Delft. Décors différents.No longer availableEstimate: € 45/65 -
#583
Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800/1000 -
#75
Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.
Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct. ajouré.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 150/200 -
#464Beatrijs Lombaerts
“Lente”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Printemps”. Litho. Signée hors planche.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#657
“Christus”. Europese plaquette van gebeeldhouwd ivoor. Mogelijk Dieppe, omstreeks 1900. Klein letsel onderaan.
“Christ”. Plaquette européenne en ivoire sculpté. Probablement Dieppe, vers 1900. Petit dégât à la base.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 120/200