Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.

“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.

“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.
Dim. 22,5 x 16 cm
SKU: 2806160424.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #424
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #422

    “Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 62,5 x 62,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #372
    F. Seytz

    “Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #799
    Wagner

    “Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #92
    Isidore Meyers

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #264
    Frans Ouvry

    “Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.

    “Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #254

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #359

    “Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #720
    Aristide Goffinon
    Period: 1881-1952.

    “Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.

    “Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #352

    “Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221
    Hendrik Frans De Cort
    Period: 1742-1810

    “Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.

    “Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #657
    Etienne Donnay
    Period: °1975

    “Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.

    “Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #444
    F. Betenda

    “Amstelveen, ‘64”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Amstelveen ‘64”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #454

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #334

    “Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.

    “Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #342

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #674

    “Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.

    “Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #730
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.

    Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #659
    Frieda Penne

    “Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #652

    “Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.

    “Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #740
    A. Nelson

    “Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #780

    Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.

    Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #725
    J. Michiels

    “Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #533

    Een Perzisch miniatuur van een Perzische danseres. Safavidische dynastie XVIIe eeuw.

    Miniature persane représentant une danseuse. Dynastie des Safavides du XVII siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #772

    Een grote partij glasserviezen van geslepen kristal.

    Grande partie de services en cristal taillé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Twee kronen van heiligenbeelden van gedreven zilver in barokke stijl waarvan één kleinere en beschadigd.

    Deux couronnes anciennes de sculptures religieuses en argent repoussé de style baroque. La plus petite abîmée.
    No longer available
    Dim. Ø 14 en 10 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #275
    Cacharel Noa en Clarins

    Een eau de toilette van 50 ml in cadeauverpakking we voegen er een body cream van 150 ml en een eau dynamisante van 200 ml aan toe.

    Eau de toilette de 50 ml dans l’emballage de cadeau. Nous ajoutons une crème corporelle de 150 ml et une eau dynamisante de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #366

    Een klein boekenkastje van gesculpteerd eikenhout.

    Petite bibliothèque en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #23
    Val St. Lambert

    Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.

    Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #10

    Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.

    Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #553

    Een lot van tien oude boeken in lederen band uit de XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot de dix livres anciens recouvert de cuir des XVIIIe et XIXe siècles.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #6

    Een eendeurs bijzetmeubeltje met mahoniehoutfineer.

    Meuble d’appoint à une porte en placage d’acajou.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #362
    O. Kums

    “Bloemenstilleven”. Pastel op zwart papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier noir. Signée et daté 1916.
    No longer available
    Dim. 56 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #687

    Een Madonna met kind van was onder stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #258

    “Apollo”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van G. Nisini.

    “Apollon”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de G. Nisini.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More