“De verzoening”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hilde Hendrickx

“La réconciliation”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 84 x 68 cm
SKU: 2806160502.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #502
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Hendrickx

  • #529
    Hilde Hendrickx

    “Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.
    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162
    Hilde Hendrickx

    “Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.
    Dim. 42 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #164
    Hilde Hendrickx

    “Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.
    Dim. 30 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294
    Hilde Hendrickx

    “Oranje gerbera’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Gerberas oranges”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 68 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Hilde Hendrickx

    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00