Other lots by Tilleux
Other lots in this auction
-
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,36 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#572“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1973.
Abstrait . Encre sur papier. Illisible signé et daté 1973.No longer availableDim. 23 x 29,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#325Een 18 K geelgouden broche bezet met fantasiestenen, een stukje van een armband en een gebroken ring.
Broche en or jaune 18 K sertie de pierres de fantaisie, ainsi qu’un morceau de bracelet et une bague cassée.No longer availableDim. 10,34 gEstimate: € 250 / 350 -
#398Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.
Une représentation en bronze d'un caractère bouddhiste. Thaïlande.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#185Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 1,81 gEstimate: € 280 / 350 -
#376Een gesculpteerde cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil convertible sculpté, recouvert de petit point.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#71De Toqueville. “Democracy in America”. Ed. The World’s Great Classics 1899. 2 delen.
De Toqueville. Democracy in America . Ed. The World's Great Classics 1899. 2 vols.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#257Een driedelig kaststel van geslepen Beiers kristal, bestaande uit een drageoir en twee vazen op voet, versierd met gesatineerde bloemen en vlinders.
Une garniture en trois pièces en cristal de Bavière taillé, composé d'un drageoir et de deux vases sur pied, décorée de fleurs et de papillons satinés.No longer availableDim. h: 37 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#61La RochèreEen cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.
Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#609Jeannine De Laet“Plattelandszicht te Mol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue rurale à Mol . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#357Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
Un bracelet de cheville en cuivre comme monnaie. Mbole, D.R. Congo.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80

