#464“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
#404Pierre Leterme“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 84/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 84/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#29Jef Van Grieken“Uitdronken”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1994 buiten de plaat.
#408Een zittende Thaise Boeddha met sporen van verguldsel.
#149“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#486Een 22 K geelgouden munt. 10 Dollars Olympische spelen 1984. Met certificaat en in originele etui.
Une pièce en or jaune 22 carats. Jeux Olympiques de 10 dollars 1984. Avec certificat et dans son écrin d'origine.No longer availableDim. 15 gEstimate: € 600 / 700 -
#262Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop.
#395Een paar vouwstoelen (sedia plia) naar ontwerp van Giancarlo Piretti. Gemerkt. Italië, omstreeks 1970. We voegen er een bijzettafeltje met glazen blad op chromen voet aan toe.
Une paire de chaises pliantes (sedia plia) dessinées par Giancarlo Piretti. Marqué. Italie, vers 1970. Nous ajoutons une table d'appoint avec plateau en verre sur une base chromée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Un ensemble d'huile et de vinaigre avec des bouteilles en cristal dans des montures en argent 813 ‰. possible Allemagne, XIXème siècle. 230 grammes (sans bouteilles.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 180