#312“Zittende vrouw in de natuur”. Een bronzen bas-reliëf. Gesigneerd links onderaan.
Femme assise dans la nature . Un bas-relief en bronze. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#611Een Amerikaanse sabel. Omstreeks 1880.
#23Een kandelaar van gepolychromeerd zamak, gedragen door een vrouw. Omstreeks 1900.
Bougeoir en zamak polychrome porté par une femme. Vers 1900.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#390Een vergrootglas met handvat van schaapshoorn.
#222Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973“Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Rue en Espagne du Sud . Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#496Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.
#673Een houten aktekoffertje. Gemerkt ‘Ray Ban’.
#633Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.
#14B. Leicher“Schutting”. Litho. Gesigneerd.
Clôture . Lithographie. Signée.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#43Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.
Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.No longer availableDim. b: 40 & 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#33Geo Maxim“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
Fille à la fleur . Figurine en zamak sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80