Other lots in this auction
-
#159Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#448
Een Boeddha van rood en geel koper.
Un Bouddha de cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/60 -
#106
Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée en bois patiné noir et or.No longer availableDim. 150 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#685
Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
Une suspension vintage en métal peint en blanc.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 40/50 -
#153
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Paire de vases en porcelaine bleu cobalt avec peinture dorée et décor floral multicolore peint à la main, signé Lusy . Avec montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 320/400 -
#161
Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.
Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 1000/1200 -
#79
“Battle of Trafalgar”. Een Engelse lithografie.
Bataille de Trafalgar . Une lithographie anglaise.No longer availableDim. 50 x 77 cmEstimate: € 75/100 -
#327
Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.
Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#517
Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Grand vase en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor Canton de personnages et grenades en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/150 -
#632Ben Vermaelen
“Stilleven met hortensia’s”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux hortensias . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 30/40 -
#84L. Roggeman
“Stilleven”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 30 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#424Renaat Meris (?)
“Aankondiging van de winter” Gravure. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.
Annonce d'hiver Gravure. Signée et numérotée 7/15 hors planche.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 30/50