#501Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een mannenbuste, een pijproker en een vaas met dieren. Eerste helft XXe eeuw.
Lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un buste masculin, d'un fumeur de pipe et d'un vase avec des animaux. Première moitié du 20ème siècle.No longer availableDim. h: 25, 28 & 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#122M. Donat“Stadsgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#336Een ovaal Edwardian dienblad met opstaande rand en plooivoet.
#63Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
#229Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
#686Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.
#684Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster.
#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#74Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.
#281Een art deco schouwpendule van zwart marmer en onyx, versierd met een zamakken olifant.
Une cheminée Art Déco en marbre noir et onyx, décorée d'un éléphant en zamak.No longer availableDim. L. 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Praeting“In de tuin”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
Dans le jardin . Lithographie. Signée, datée 1978 et numérotée 5/8 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 25 / 35