Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
J. Cremers

“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.

Le violoniste . Une vitre en verre dans une boîte à lumière.
Dim. 142 x 104 cm
SKU: 2505210218.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #218
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #148

    “Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.

    Scène orientale . Un groupe en bronze d'après une œuvre d'Emmanuel Frémiet. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #51
    Boch La Louvière

    Een grote aardewerken vaas met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt. Decor 2813 door Chevalier.

    Grand vase en faïence à décor de fleurs en relief multicolore. Marqué en bas. Décor 2813 de Chevalier.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #189

    Een grote goudgepatineerde houten schouwspiegel met een kuif in de vorm van een bloementuil, geflankeerd door twee putti.

    Un grand miroir de cheminée en bois patiné or avec une crête en forme de narine fleurie, flanqué de deux putti.
    No longer available
    Dim. 211 x 106 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #248
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van roze kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.

    Un grand vase en cristal rose. Marqué en bas. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412

    “Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.

    Nu assis . Dessin à la craie bleue. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243
    Capodimonte

    “Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #288

    Een schemerlamp met tinnen lampenvoet en een kap van glas in lood met vlinders en bloemen.

    Une lampe de table avec une base en étain et un abat-jour en vitrail avec des papillons et des fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #446
    Etablissements Jean Gauthier “ EJG”

    Een Franse Art Deco luchter met roze glazen kelken in een bronzen frame, versierd met floraal decor. Gemerkt EJG 1095 France.

    Lustre Art Déco français avec calices en verre rose dans un cadre en bronze, décoré de décor floral. Marqué EJG 1095 France.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #374
    Rémy Cornelissen

    “De strijdwagen”. Litho. Gesigneerd, genummerd 12/15 en met opdracht buiten de plaat.

    The Chariot . Lithographie. Signée, numérotée 12/15 et avec dédicace à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #468

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 31 cm 4730 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #363

    Een gietijzeren schedel met scharnierende onderkaak.

    Un crâne en fonte avec une mâchoire inférieure articulée
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More