#498Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#253“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
#303Een diorama van een scheepsatelier.
#260Een 18 K geelgouden en zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Broche en or jaune 18 K et argent sertie de diamants de taille ancienne avec un poids total de ca 0,70 ct.No longer availableDim. 9,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#57Een antiek tondelkistje met messingen beslag.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 300 / 400 -
#161Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.
#620Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
#577Zes diverse beeldjes van koper en brons geïnspireerd op de Luba-kunst.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#675Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.