Other lots by Dyckmans
-
#264Pierre Dyckmans“Interieurs” & “Boot op het kanaal”. Drie olieverfschilderijtjes, waarbij één gesigneerd.
« Intérieurs » & « Bateau sur le canal ». Trois peintures à l'huile dont une signée.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594Bruno DyckmansPeriod: 1920 - 1998“Personages” Twee kunstwerken, gemengde techniek. Beide gesigneerd en gedateerd 1992.
« Personnages » Deux œuvres d'art, techniques mixtes. Signées et datées 1992.No longer availableDim. 50 x 40 & 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120
Similar lots by type
-
#309Victor Rousseau“Liggend naakt”. Houtskool en wit krijt op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu Allongé". Fusain et craie blanche sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#319Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014Een reeks van drie tekeningen op papier. Allen gesigneerd. “A l’ordre”. “Vrouwelijk naakt” & “Figuren”
Série de trois dessins sur papier. Tous signés. "A l'ordre". « Nu féminin » et « Figures »No longer availableDim. 24 x 18 cm & 30 x 21 cm & 29 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014Een reeks van drie houtskooltekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Série de trois dessins au fusain sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#472Willy Van EeckhoutPeriod: °1943“Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.
"Composition". Encre de Chine sur papier. Signé et daté '66.No longer availableDim. 21,5 x 18,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“Liggend naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1961.
"Nu couché". Crayon sur papier. Signé et daté 1961.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 120 / 140 -
#249Jef Clerens“Winters hoevezicht te Ganshoren”. Gouache op karton. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver à Ganshoren". Gouache sur carton. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#414J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#442J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#454Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182“Personages in een romantisch landschap”. Een vroeg XIXe eeuwse grisailletekening.
« Personnages dans un paysage romantique ». Dessin en grisaille du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#424J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#642“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#574Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952“Paar vrouwelijke naakten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple de nus féminins". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#14Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Zicht op een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Vue d'une église". Encre et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#352Felicien Rops“Oeuvres inutiles ou nuisibles”. Boekillustratie, gesigneerd in de plaat.
"Oeuvres inutiles ou nuisibles". Illustration du livre, signée dans la planche.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 60 / 100 -
#234Théo Idserda“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 66 x 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
"Trois-mâts". Pastel et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#359“Zuiders stadje”. Aquarel op papier. Toegeschreven aan Jespers.
"Ville du sud". Aquarelle sur papier. Attribué à Jespers.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 72 x 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#354Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Deux chiens". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#279“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#300Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljantjes en een saffier en robijn cabochon met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux brillants et d'un cabochon saphir et rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 600 / 650 -
#633“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
Madone à l'enfant. Une statue en bois sculpté. Travail autrichien.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#534Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#136Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
Petite commode en noyer à trois tiroirs avec manches en bronze. Angleterre, époque George Ier.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#678Een lot van 15 stuks meerkleurig porselein, bestaande uit dekselpotjes, beeldjes, een vaasje, enz. Enkele beschadigingen.
Lot de 15 pièces en porcelaine multicolore, composé de pots avec couvercles, de figurines, d'un vase, etc. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#620Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.
Un vase en verre de lait à décor de tourbillons noirs.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#154Karel De BauwPeriod: 1909-2002“Het binnenbrengen van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ramener le bétail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80x70 cmEstimate: € 250 / 350 -
#448Drie Chinese voorraadpotten, één met watergroen glazuur en met twee oren, één met lichtbruin glazuur en één bijzonder zware met donkerbruin zoutglazuur. Diverse periodes.
Trois bocaux de conservation chinois, un à glaçure vert d'eau et à deux anses, un à glaçure brun clair et un très lourd à glaçure brun foncé au sel. Diverses périodes.No longer availableDim. H. 17,5 & 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#314Een houten doosje met smeedijzeren hengsel, mogelijk deels XVIIde eeuw, evenals een antieke geitenbel met halsband van hout en leder en met benen klepel, gemonogrammeerd L.F. en eveneens deels XVIIde eeuw.
Une boîte en bois à anse en fer forgé, peut-être en partie du XVIIe siècle, ainsi qu'une ancienne cloche de chèvre à collerette en bois et cuir et un battant en os, monogrammée LF et faisant également partie du XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Aug. MertensPeriod: 1908-1993“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
"Marine". Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#195Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,75 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de diamants baguettes d'un poids combiné d'environ 1,75 ct.No longer availableDim. 9,06 gEstimate: € 1650 / 1800

