Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.

“De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.

”Le renard Reinaert”. Une statue en bois sculpté.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2105190321.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #476

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #784

    Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #266

    Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.

    Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm; b: 106 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #661

    Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.

    Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #436

    Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.

    Un petit meuble en noyer à trois niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #615

    Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.

    Une petite armoire en bois de racine, style Empire.
    No longer available
    Dim. 80 x 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #276

    Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.

    Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm; h:73 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #296

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm l: 35,5 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #229

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #614

    Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.

    Une petite armoire en bois de racine, style Empire.
    No longer available
    Dim. 80 x 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #790

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #773

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #555

    Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 79 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #722

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue africaine en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een marqueterie tafel met laden.

    Une table marqueterie à tiroirs.
    No longer available
    Dim. 75,5 x 66 x 43,5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #800

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #606

    Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.

    Une table de poterie style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 77 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #664
    Chris Mestdagh
    Period: °1959

    Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.

    Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.
    No longer available
    Dim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #719

    Afrikaans hoogrelief. “Personages”.

    Un haut-relief: “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een houten dienblad op voet.

    Un plateau en bois sur pied.
    No longer available
    Dim. 74 x 69 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #286

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm l: 35,5 cm
    Estimate: € 600 / 650

Other lots in this auction

  • #444

    Een reeks van acht eikenhouten stoelen met fraai gesculpteerde bloemen in de rug en gedateerd 1778.

    Une série de huit chaises en chêne, décoration extraordinaire de fleurs sculptées dans le dos et datée 1778.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #832
    Delporte

    “Surrealistische zonsondergang.” Litho, genummerd 59/150, gesigneerd buiten de plaat.

    ”Coucher de soleil surréaliste”. Une lithographie, numérotée 59/150, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #40

    “Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.

    ”Verseau”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif.
    No longer available
    Dim. 7,08 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #582

    Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

    Encadrement miroir avec une photo de Marilyn Monroe.
    No longer available
    Dim. 89 x 72 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #459

    Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.

    Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #495

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.

    Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #663

    Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.

    Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #385

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.

    Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.
    No longer available
    Dim. 52 x 112 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #292
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Zomers parkzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    ”Vue du parc estival”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197
    Val St. Lambert

    Een zware vaas van kleurloos en groen geslepen kristal met in ruitmotief geslepen decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase lourd en cristal taillé incolore et vert, motifs de losanges gravés.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #525

    Een snuffbottle van gedreven messing met een decor van dieren en personages. Onderaan gemerkt. Afwerking met koraal van het deksel.

    Un flacon dit ‘snuffbottle’ en laiton repoussé et décor d’animaux et personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #477

    Een design vaas in kleurloos kristal. Jaren ‘70.

    Un vase design en cristal incolore. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 45
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More