Similar lots by type
-
#362Isidore Opsomer
“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#639B. Bloms
“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100/120 -
#455
Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200/30à -
#219
Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.No longer availableDim. 87 x 73 cmEstimate: € 400/500 -
#644F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#24Géo Navez
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘14.
“Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 120/180 -
#625
Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#642Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180/240 -
#106
Een ronde mahoniehouten tafel op een centrale gebeeldhouwde vierpoot. XIXe eeuw. Verlengbaar maar zonder verlengbladen.
Table ronde en acajou sur pied centrale à quatre volutes. XIXe siècle. Allongeable, mais sans allonges.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 200/300 -
#194
Een eikenhouten eendeurskast met gemoulureerde panelen. XIXe eeuw.
Meuble à une porte en chêne aux panneaux moulurés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 80/120 -
#762Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#564Henri Rul
“Houtsprokkelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ramasseur de bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 110.Estimate: € 1400/1600 -
#586
Een tweedeurs kussenkast van gefineerd hout. XVIIIe eeuw.
Armoire à coussins à deux portes en bois de placage. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 600/800 -
#752
Een paar halfronde wandtafels van gefineerd hout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
Paire de consoles demi-lunes en bois de placage de style anglais. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#772César De Cock
“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#674Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#643
Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300/500 -
#774R. Van Hoeck
“Hoevelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#349
Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#779Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#574Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#596
Een hoge klapsecretaire met twee maal zes laden naast twee deurtjes. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant haut ouvrant à deux fois six tiroirs à côté de deux petites portes. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 200/300 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#46
Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad en bekleed met vilt. XIXe eeuw.
Table à jeux en acajou. Abattant recouvert de feutre. XIX” siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#190
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. en een saffier van ± 1,14 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct et d’un saphir de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1200/1300 -
#637
Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#179
Glasraam met voorstelling van een schrijver.
Vitraux représentant un écrivain.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#402Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972
“Zelfportret”. Olieverf op metaal. Toegeschreven aan. Op de keerzijde een studie van een kerkje op een heuvel.
“Autoportrait”. Huile sur métal. Attribué à. Au verso une étude d’une petite église sur une montagne.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#181
Een lot schelpen, bestaande uit vier zeeslakschelpen, een dubbele schelp en een grote enkele.
Lot de coquilles dont quatre de patelles, une coquille double et une grande simple.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#367
Een houten doosje met een meerkleurige voorstelling uit Klein Duimpje.
Boîte en bois à décor peint de Petit Poucet.No longer availableDim. b: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#447
Een Boeddhistische gebedsmolen van ivoor en been en een Krishna beeldje van gesculpteerd ivoor.
Moulin de prière bouddhiste en ivoire et os, ainsi qu’une statuette de Krishna en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 21 & 18 cmEstimate: € 4à/60 -
#756
Een paar bijzettafeltjes van messing met onyxen blad met een schaakbordmotief.
Paire de tables d’appoint en laiton à tablette en onyx à motif de jeux d’échecs.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#600Classiques du Timbre
Reeks in vermeil uitgevoerde kopieën van oude postzegels. In verzorgd presentatiekistje. 925‰ en genummerd 58/5000. Twee exemplaren van de 25 ontbreken. Ongeveer 500 g sterling zilver.
Série en vermeil de copies de timbres postes anciens. Dans un coffret de présentation soigné. 925‰ et numérotée 58/500. Deux exemplaires des 25 manquent. ± 500 g d’argent sterling.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#57Capodimonte
Een groep in de vorm van een een jongen en een meisje met bloemen van wit en blauwe zachte pasta. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un garçon et d’une fille aux fleurs en pâte tendre bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#705
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#101Limoges
Een porseleinen terrine op onderschotel met een handgeschilderd bloemendecor en verguldsel op een wijnrode fond. Gemerkt.
Terrine et présentoir en porcelaine à décor polychrome de fleurs peintes à la main. Détails dorés sur fond bordeaux. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50