Other lots in this auction
-
#823
Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#433
Een set van zes verzilverde bekers.
Un lot de six gobelets argentés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#460
Drie paar fantasie manchetknopen.
Trois paires de boutons à manchettes fantaisie.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#272
“Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3me Fête Flamande”. Twee gravures van J. Ph. Le Bas naar werken van David Teniers. In XIXe eeuwse lijsten.
”Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3ème Fête Flamande”. Deux gravures par J. PH. Le Bas d’après des oeuvres par David Teniers. Encadrements du XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 200 / 250 -
#405
Een kleine hangvitrine met twee schuifdeuren.
Une petite vitrine à deux portes coulissantes.No longer availableDim. h: 62 cm l: 145 cmEstimate: € 50 -
#20
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague Art Déco en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 200 / 300 -
#7
Drie beeldjes, waarvan één van Deens porselein, één van Lladro porselein en één van cloisonné op messing.
Trois statues, dont une en porcelaine danoise, une en porcelaine Lladro et une en cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 7-13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#310
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#899
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40 -
#643
Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. l: 60,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250 / 300 -
#94
“Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.
”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150