Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.

“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk.

“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
Dim. h: 34 cm
SKU: 1004180053.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #597

    “Figuren”. Een modern bronzen beeld.

    “Figures”. Sculpture moderne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #761
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    “Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.

    “Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #188
    Hippolyte Moreau
    Period: 1832 - 1927

    “L’Aveu”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”L’Aveu”. Un groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #217
    A. Lalouette

    “Zigeunerdanseresje met tamboerijn”. Verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Danseuse orientale au tambourin”. Statuette en bronze argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #690

    Een Afrikaans houten beeld met nagels.

    Sculpture africaine ornée de clous.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #688
    E. Bouret

    “La frileuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “La frileuse”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #303

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #691

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #534
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    Een bronzen beeld in de vorm van een neushoorn.

    Un rhinocéros en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #241
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.

    ”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #568

    Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.

    Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #636

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #205

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #569

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #207
    Guillaume Charlier

    “Rustende vissers”. Reliëf van brons. Gesigneerd.

    ”Pêcheurs au repos”. Reliëe en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #187

    Een reeks van vier ovale plaquettes van marmer met beeltenissen van Romeinse keizers in reliëf.

    Une série de quatre plaquettes ovales en composite, reliefs représentant les empereurs romains.
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #374

    Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.

    Un lustre Mazarin en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #42

    “De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.

    ”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #193

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #571

    Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.

    Trois vases en bronze, dite hu, montés en lampe. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #531

    Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.

    Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #763
    Hildebert Derre

    Een gipsen buste van Edward Keurvels (1853-1916, componist en dirigent, leerling van Peter Benoit). Gesigneerd en gedateerd 1925.

    Buste en plâtre représentant Edward Keurvels (1853-1916, compositeur et dirigent, élève de Pierre Benoit). Signé et daté 1925.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #661

    De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.

    Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #583
    Gucci

    Een lederen handtas. Met stofhoes.

    Sac à main en cuir. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #466

    Een Kelimtapijt.

    Un tapis Kilim.
    No longer available
    Dim. x 91 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #7
    Val St. Lambert

    Een milieu-de-table op drie pootjes, een coupe en een vaasje van geslepen kristal, resp. Rood en groen gekleurd in de massa. Allen gemerkt.

    Un milieu de table sur trois petits pieds, une coupe et un vase en cristal taillé, resp. rouge et vert dans la masse. Avec marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #425

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #397
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #180

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 33,14 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #191

    Een XIXe eeuws harnas op een houten voetstuk. Compleet met slagzwaard.

    Un harnais en fer forgé du XIXième siècle, sur socle en bois. Complet avec glaive.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #341
    Cartier, France

    Een grote presenteerdoos met bijgevoegd twee halssnoeren en een poederdoosje van Dior.

    Une grande boite de présentation, deux colliers et un poudrier de Dior.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #830

    Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 270 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #452
    Floris Jespers

    “Erotische scène met clowns”. Droge naald. Genummerd 2/20 en binnen de plaat gesigneerd.

    ”Scène érotique avec des clowns”. Une pointe sèche. Numérotée 2/20 et signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #775

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More