Other lots by Schuermans
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#94Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met huizen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Passe-partout te vervangen.
"Row of trees in winter with houses in the background." Oil on panel. Signed lower right. Mat to be replaced.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#370Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#115“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#640Ernest Borel SwissEen horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
A watch in the shape of a ball, mounted as a pendant.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#304Charles WateletPeriod: 1867 - 1954Damesportret, olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait of a lady, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 54 x 68 cmEstimate: € 150 / 200 -
#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#18Een paar zwart marmeren boeksteunen met vogel ornament.
#737RobbedoesEen lot van 7 Robbedoes hardcover albums. nr 102-109. 104 manco.
A lot of 7 Robbedoes hardcover albums. Nos. 102-109. 104 missing.No longer availableEstimate: € 35 / 70