Other lots in this auction
-
#237Een pauw van gepolychromeerd brons.
Un paon en bronze polychrome.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#299Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#795Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#293Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#749Gustaaf De Bruyn“Moeder en kind”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#680Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#141Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.No longer availableDim. ø: 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#362Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539Christiaan Gerrit PolderPeriod: 1897 - 1981“Boomgaard”. Houtskool op papier”. Gesigneerd.
”Verger”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#566MahalHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80 / 120 -
#738Een lot strips, bestaande uit 28 albums van De Rode Ridder, 3 albums van Snoek, 14 albums van Bessy, 3 albums van Karl May, 12 albums van Biggles en 9 albums van Jerom.
Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.No longer availableEstimate: € 60 / 100

