Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 550 / 650 -
#745Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350 / 450 -
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#399Jaak Gorus“Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#685Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#165Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 38,46 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#81Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une petite armoire et des livres par Hendrik Conscience.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#410Een 18 karaats geel gouden graveerde ring bezet met een parel.
Bague en or jaune 18 ct gravée et sertie d’une perle.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 100 / 150 -
#496KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.No longer availableDim. 207 x 154 cmEstimate: € 40 / 60