#69Armand JamarPeriod: 1870-1946“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#673Een waterbuffel en een Geisha van gesculpteerd jade. Op houten sokkels.
#503Een kraagvaas en een bord van meerkleurig Imari-porselein. Eind XIXe eeuw.
Un vase à col et une assiette en porcelaine d’Imari polychrome. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm; Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#424Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#665Een ivoren slavenarmband.
#332Louis Henno“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#570Een 18 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 7,00 ct.No longer availableDim. 22,50 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#466Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
#535Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500 -
Un vase partiellement en porcelaine, flanqué par deux figures égyptiens.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100